W piątek, 23 lutego, przy ulicy Żurawiej w Warszawie odbyło się otwarcie nowej restauracji o nazwie „Pink Lobster”. Ulica ta jest znana w stolicy, ponieważ mieści się przy niej wiele luksusowych restauracji.

Na otwarciu pojawiło się kilka znanych osobowości, m.in. były zapaśnik, mistrz świata i Europy Andrzej Supron, piosenkarka Sylwia Nowak czy blogerka modowa Magdalena Antosiewicz. Imprezę otwarcia znakomicie poprowadziła charyzmatyczna dziennikarka i konferansjerka Agata Solarska.

Na ściance pozował m.in. szef kuchni i współwłaściciel „Pink Lobstera” Jarosław Walczyk, który karierę zaczynał w 1987 roku. Walczyk oprócz działalności we własnej restauracji jest też prezesem Fundacji Klubu Szefów Kuchni oraz Head Chef’em na Polskę akademii Bocuse d’Or, jednej z najważniejszych akademii szefów kuchni na świecie.

Jest to pierwsza restauracja Jarosława Walczyka w Warszawie, w której będzie serwował autorskie pomysły, mieszając kuchnie, np. tajską, peruwiańską. Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z nim:

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Maciej Musiał: Trzeba się przytulać 4 h dziennie, bo to redukuje stres

Zdaniem Macieja Musiała zbawienny wpływ na nasze samopoczucie