7.2 C
Warszawa
wtorek 23 kwietnia • 2024
Strona głównaBIZNESJordan Belfort w Polsce ! Za nami wystąpienie Wilka z Wall Street...

Jordan Belfort w Polsce ! Za nami wystąpienie Wilka z Wall Street oraz Gala Elysium Sukcesu !

Za nami niezwykłe wydarzenie „The Money Show”, które odbyło się 29 listopada 2023 roku w Hotelu Hilton w Warszawie. Organizatorami wydarzenia były: Businessman Today, Supreme Energy i Milewski. Tego dnia miały miejsce prelekcje znanych i cenionych w Polsce mówców motywacyjnych m.in: Ludwik Sobolewski, Paweł Zouner, Leszek Furman, Daniel Konieczny, Kuba Midel, Maciej Welman, Piotr Bijański, Łukasz Milewski, Dawid Piątkowski, Mateusz Wróbel, Fryderyk Karzełek a także Grzegorz Celeban. 

Punktualnie o godzinie 17.30 na na scenie pojawił się długo wyczekiwany Gość specjalny Jordan Belfort, znany wszystkim makler giełdowy jako Wilk z Wall Street.

Podczas 90 minutowego wystąpienia Jordan przekazał zasiadającym Gościom wiedze jak jaką posiada w sprzedaży, co jest kluczowym czynnikiem sukcesu w zawieraniu transakcji.

Po zakończeniu części oficjalnej Goście, którzy wykupili bilety Platinium mieli możliwość osobiście poznać i porozmawiać z Jordanem Belfortem w specjalne strefie.

Po godzinie 21 rozpoczęła się Gala “Elysjum Sukcesu” to nie tylko gala. To manifest wartości, które w dzisiejszych czasach są kluczem do sukcesu w biznesie. W erze cyfryzacji, globalizacji i nieustannych zmian, to właśnie ludzie, ich wizje, pasje i determinacja stały się najważniejszym kapitałem. W trakcie tego niezwykłego wieczoru zostali uhonorowani Ci, którzy mają odwagę kształtować przyszłość, nie bojąc się wyzwań nowej rzeczywistości.

Jako pierwszy statuetkę odebrał nie kto inny jak sam Jordan Belfort za niezwykłe osiągnięcia w sprzedaży.

Wśród laureatów znalazła się firma Dobre Jachty, w imieniu której statuetkę odebrał Prezes Maciej Dąbrowski. Dobre Jachty zostały uhonorowane za Dynamiczny Rozwój i Innowacyjną Jakość w Branży.

Poniżej pełna lista nagrodzonych tego wieczoru:

Fotorelacja z wydarzenia:

 

 

 

Zobacz również

1 KOMENTARZ

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze