15.4 C
Warszawa
piątek 29 września • 2023
Strona głównaLIFESTYLEZosia Perkowska, seksowna ring girl gwiazdą gali FEN 20!

Zosia Perkowska, seksowna ring girl gwiazdą gali FEN 20!

Zosia Perkowska to piękna modelka, która skradła show podczas sobotniej gali FEN 20, która odbyła się na warszawskim Torwarze. Seksowna ring girl to pewna siebie profesjonalistka. Wie jak zwrócić na siebie uwagę płci przeciwnej, co udało jej się podczas ostatniej gali, gdzie wśród publiczności, prawie każdy facet pytał się kim jest ta dziewczyna. Wśród panów, którzy nieoficjalnie wybierali najpiękniejszą kobietę na gali, w większości przypadków faworytką zostawała Zosia.

Prywatnie ta ring girl jest skromną i bystrą osobą. Jak sama mówi o sobie: „Ludzie mówią, że jesteśmy „ozdobą” tak lekko, jakby o modelkach z wybiegów mówić „wieszaki na ubrania”. Oczywiście, jesteśmy tam po to, by wzbogacić to wydarzenie pod względem wizualnym i nikogo nie powinno to dziwić. Piękne kobiety zawsze towarzyszą wydarzeniom sportowym, żeby uświetnić to wydarzenie. Tak jak jest muzyka, ring, zawodnicy, tak jesteśmy my. Nie można tej roli umniejszać. Oczywiście ktoś mógłby powiedzieć, że nie musimy chodzić po ringu z numerkiem, bo każdy wie, która jest runda. Ale to wszystko tworzy niepowtarzalny klimat wydarzenia sportowego, którym niewątpliwie jest gala bokserska, MMA czy K1.

Zobacz również: Sandra Kubicka nago w Playboyu! [zdjęcia +18!]

Do obowiązków Ring Girl należy wyprowadzenie zawodników do ringu, następnie między walkami – prezentacja tabliczki z numerem rund, wręczamy puchar dla zawodnika po walce, a po samej gali pozujemy do zdjęć z zawodnikami oraz fanami. To prawda, upiększamy galę i mamy tego świadomość. Uważam że nic w tym złego, a wręcz odwrotnie.”

Zosia Perkowska Instagram
Instagram.com/zosia_perkowska

Zosia startowała w wyborach Miss Polski 2017, w których dotarła, aż do półfinału. Jaki ma magiczny sposób na tak seksowną figurę? „Dbam o swoje ciało, ćwicząc na siłowni. To jest dla mnie bardzo ważne i daje mi dużą satysfakcję. Co do reszty, to na pewno nie różnię się od kobiet, które po prostu o siebie dbają” – mówi skromnie o sobie Zosia.

My zapraszamy do wywiadu, który udało nam się z nią zrealizować po sobotniej gali FEN 20:

Zobacz więcej w kategorii: Lifestyle

Zobacz HOT zdjęcia seksownej Zosi!!!:

[Best_Wordpress_Gallery id=”638″ gal_title=”20180312120000″]

Zobacz również

5 KOMENTARZE

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze