26 C
Warszawa
sobota 22 czerwca • 2024
Strona głównaMUZYKAPIOSENKA COLORS JASONA DERULO OFICJALNYM HYMNEM MUNDIALU W ROSJI!

PIOSENKA COLORS JASONA DERULO OFICJALNYM HYMNEM MUNDIALU W ROSJI!

Do rozpoczęcia piłkarskich mistrzostw świata w Rosji, na których powalczy również reprezentacja Polski, pozostały nieco ponad trzy miesiące. Właśnie poznaliśmy główną piosenkę, która będzie towarzyszyć piłkarzom i fanom futbolu przez cały turniej! Nosi tytuł „Colors”, a jej autorem jest piosenkarz, aktor i tancerz Jason Derulo.

Kompozycja powstała dzięki współpracy z firmą Coca-Cola, która jest głównym sponsorem mundialu 2018 FIFA World Cup. „Colors” to inspirujący hymn, który niesie proste przesłanie – warto być razem i dobrze się bawić, niezależnie od tego pod jaką flagą się gra. Nic dziwnego, że z piosenki bije energia, radość i optymizm, towarzyszące również emocjom sportowym na mundialu.

Zobacz także: Premiera EP Romantic Fellas – „Romantic Hotel”

„Praca dla Coca-Coli i napisanie hymnu na mistrzostwa świata w Rosji były dla mnie przyjemnością. Turniej jest celebracją najwyższej klasy sportowców i jestem zaszczycony, że to właśnie ja mogłem stworzyć podkład dla ich rywalizacji” – mówił Jason Derulo. „Przez całą moją karierę mogłem obserwować piękno różnic kulturowych, a »Colors« napisałem dla ich uczczenia. Dla celebrowania różnorodności i tej niesamowitej energii, którą dają swoim drużynom kibice piłkarscy w trakcie turnieju”.

Poniżej możecie odsłuchać piosenkę Jason Derulo – Colors:

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze