Modelka przyznaje, że chce już odpocząć od pracy, od miejsc, które ją na co dzień otaczają, i zachłysnąć się czymś zupełnie nowym. Nie może się więc doczekać, kiedy wreszcie spakuje walizki i wyjedzie na upragniony urlop. W grudniu modelka planuje polecieć na Dominikanę.

Ola Ciupa wyjaśnia, że na egzotyczne wakacje wyjeżdża zazwyczaj zimą. Latem większość czasu spędza bowiem nad polskim morzem, gdzie łączy wypoczynek z pracą. W nadmorskich kurortach spotka się z fanami podczas przeróżnych eventów i na najgorętszych dyskotekach. Natomiast kiedy kończy się sezon, a w kraju robi się zimno, szaro i ponuro, wyjeżdża za granicę, by wygrzewać się na urokliwych plażach.

Zobacz również: Ola Ciupa – nie umiem nic wyszperać na wyprzedażach

„Chciałabym wyjechać na sylwestra, być może będzie to Dominikana, w najbliższym czasie będę miała to wszystko dograne. Myślałam, że wyjadę już jakoś teraz na dniach, ale wiadomo, że zawsze, kiedy mam pracę, to wybiorę pracę, a nie zrezygnuję z niej na poczet wakacji. Pomyślałam więc, że święta Bożego Narodzenia czy sylwester to będzie właśnie ten moment, kiedy już będę mogła odpuścić i wyjechać na wakacje” – mówi agencji Newseria Lifestyle Ola Ciupa, modelka, DJ.

Ciupa niezwykle miło wspomina swoje ostatnie wyjazdy na Majorkę i do Tunezji. Ma też nadzieję, że wyjazd na Dominikanę dojdzie do skutku i uda jej się spędzić tam najlepszego sylwestra w swoim życiu.

(źródło: newseria.pl)

Zobacz więcej w kategorii: Lifestyle

2 Komentarze

  1. Chyba jej trochę urosły usta :O Pszczoła ją użądliła?

  2. Ciupa pokaż ciupe 😀

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Maciej Musiał: Trzeba się przytulać 4 h dziennie, bo to redukuje stres

Zdaniem Macieja Musiała zbawienny wpływ na nasze samopoczucie