-3.9 C
Warszawa
sobota 2 grudnia • 2023
Strona głównaLIFESTYLEZOBACZ GDZIE OLA CIUPA PLANUJE SPĘDZIĆ SYLWESTRA!

ZOBACZ GDZIE OLA CIUPA PLANUJE SPĘDZIĆ SYLWESTRA!

Modelka przyznaje, że chce już odpocząć od pracy, od miejsc, które ją na co dzień otaczają, i zachłysnąć się czymś zupełnie nowym. Nie może się więc doczekać, kiedy wreszcie spakuje walizki i wyjedzie na upragniony urlop. W grudniu modelka planuje polecieć na Dominikanę.

Ola Ciupa wyjaśnia, że na egzotyczne wakacje wyjeżdża zazwyczaj zimą. Latem większość czasu spędza bowiem nad polskim morzem, gdzie łączy wypoczynek z pracą. W nadmorskich kurortach spotka się z fanami podczas przeróżnych eventów i na najgorętszych dyskotekach. Natomiast kiedy kończy się sezon, a w kraju robi się zimno, szaro i ponuro, wyjeżdża za granicę, by wygrzewać się na urokliwych plażach.

Zobacz również: Ola Ciupa – nie umiem nic wyszperać na wyprzedażach

„Chciałabym wyjechać na sylwestra, być może będzie to Dominikana, w najbliższym czasie będę miała to wszystko dograne. Myślałam, że wyjadę już jakoś teraz na dniach, ale wiadomo, że zawsze, kiedy mam pracę, to wybiorę pracę, a nie zrezygnuję z niej na poczet wakacji. Pomyślałam więc, że święta Bożego Narodzenia czy sylwester to będzie właśnie ten moment, kiedy już będę mogła odpuścić i wyjechać na wakacje” – mówi agencji Newseria Lifestyle Ola Ciupa, modelka, DJ.

Ciupa niezwykle miło wspomina swoje ostatnie wyjazdy na Majorkę i do Tunezji. Ma też nadzieję, że wyjazd na Dominikanę dojdzie do skutku i uda jej się spędzić tam najlepszego sylwestra w swoim życiu.

(źródło: newseria.pl)

Zobacz więcej w kategorii: Lifestyle

Zobacz również

2 KOMENTARZE

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze