-1.3 C
Warszawa
czwartek 7 grudnia • 2023
Strona głównaROZRYWKAWernisaż obrazów Magdaleny Gawęckiej w Novu Kuchnia & Bar!

Wernisaż obrazów Magdaleny Gawęckiej w Novu Kuchnia & Bar!

9 listopada w warszawskiej NOVU Kuchnia & Bar odbył się wernisaż obrazów utalentowanej malarki Magdaleny Gawęckiej, która prowadzi autorski kanał o nazwie Madeline Gavi w serwisie Youtube.

Wernisaż ten był pierwszym na tak dużą skalę wydarzeniem, na którym zaprezentowane zostały prace Magdy. „To niesamowite uczucie, nie wiedziałam, że sztuka w Polsce może cieszyć się tak dużym zainteresowaniem” – powiedziała w rozmowie z nami Magdalena Gawęcka. „Oczywiście planuje kolejne, ponieważ jestem tak podekscytowana dzisiejszym wydarzeniem, że już chcę je powtórzyć” – dodała.

Zobacz również: Najdroższa Galeria Świata – czyli najcenniejsze dzieła sztuki w Krakowie

Zobaczcie co na temat prac Magdy i tego eventu mieli do powiedzenia m.in. Magic of Y, Magda Bereda, Beniamin Andrzejewski, Lady Sariel, Thomas Martin, Joanna Majstrak czy mrmature.pl:

Na wernisaż przybyło dużo gwiazd ze środowiska show-biznesu oraz youtuberów, przyjaciół Magdy. Pojawili się m.in.: Piotr Zelt, Agata Załęcka, Tomasz Martyński, Joanna Majstrak, Magda Bereda, Beniamin Andrzejewski, Magic of Y, Martin Stankiewicz, Waksy czy Lady Sariel.

Wernisaż został zorganizowany przez PRomotion Instytut Events, a poprowadził go Grzegorz Czpeułkowski (mrmature.pl).

Zobacz więcej w kategorii: Sztuka

Zobacz również

6 KOMENTARZE

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze