Po raz pierwszy na świecie w Warszawie zorganizowano Festiwal Wódki i Zakąski. Impreza trwała dwa dni i zgromadziła ponad kilka tysięcy gości.

Na festiwalu można było próbować aż 200 rodzai trunków. Goście mogli spróbować wyszukanych nalewek, wódek czystych i kolorowych, owocowych, kukurydzianych, ale także bezglutenowych i koszernych, jak również zakąsek od topowych warszawskich restauracji Oberży pod Czerwonym Wieprzem, Dom Wódki, Elixir, Folk Gospoda. Nie zabrakło wielu atrakcji takich jak Bar Master prowadzony przez 6- krotnego Mistrza świata flair Tomka Małka i Marka Posłusznego. Rzeźbienia w lodzie, jedynej na świecie 200 litrowej wpisanej do księgi Guinnessa butelki wódki Chopin czy też Corvetty Stock Carbon przygotowanej przez braci Collins.

Zobacz również: Najlepsze restauracje wybrane! Kto zdobył Złoty Widelec?

Goście bawili się w doborowym towarzystwie za sprawą wielu gwiazd które pojawiły się na festiwalu takich jak: Marek Kościkiewicz, Ivs Alter, Lidia Kopania, Kamila Polak, Marek Włodarczyk, Robert Sowa, Joanna Majstrak, Miriam Shaded, Robert Makłowicz, Adrian Mielnik, Kasia Nova, barmańscy mistrzowie świata „flair”: Marek Posłuszny i Tomasz Małek, uczestnik Masterchef Bartosz Adamski oraz z Londynu na specjalne zaproszenie Stock Pristige przyleciał Rafał Collins, który razem z bratem przerabiają stare auta gwiazd (m.in. Rita Ora, Cristiano Ronaldo, Wojtek Szczęsny) – program można zobaczyć w TVN Turbo.

Zobacz materiał z imprezy:

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy:

Fot. AKPA
« z 33 »

1 Komentarze

  1. Więcej takich festiwali w Polsce!!! 😀

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Ruszyła akcja charytatywna „Ludzie o wielkich sercach dla Iwonki”

Ostatnia szansa na życie Kochani! Zwracamy się do