6.6 C
Warszawa
poniedziałek 22 kwietnia • 2024
Strona głównaFILMJUTRO BĘDZIEMY SZCZĘŚLIWI - ZA KULISAMI FILMU

JUTRO BĘDZIEMY SZCZĘŚLIWI – ZA KULISAMI FILMU

Zabawna i wzruszająca opowieść o miłości, która wszystko stawia na głowie – „Jutro będziemy szczęśliwi” już na ekranach kin.

W roli głównej gwiazdor „Nietykalnych” Omar Sy, który uważa, że „nigdy nie jesteśmy gotowi, by być ojcem dopóki nim nie zostaniemy. To dokładnie w tym momencie stajesz się odpowiedzialny. Jak wszyscy, funkcjonujemy jak potrafimy, przy pomocy tego co mamy i dostosowujemy się do sytuacji. To mi się bardzo podoba w przekazie filmu – nie ma instrukcji obsługi do bycia rodzicem, nikt nie dostaje od razu najlepszej oceny i trzeba się do tego przyznać! Są nawet tacy, co się zastanawiają czy są godni, by wychowywać dziecko. To przypadek naszych bohaterów. Najwspanialsze w scenariuszu jest to, że powoduje rewelacyjne sytuacje komediowe!”

Na kanale Youtube Monolith Films dostępne są już making-ofy:

Reżyseria: Hugo Gelin

Obsada:

  • Omar Sy („Nietykalni”, „Samba”, „Jurrasic World”,  „Ugotowany”, „Inferno”)
  • Clemence Poesy („Harry Potter i Czara Ognia”, „127 godzin”, „Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj”)
  • Gloria Colston – po raz pierwszy na ekranie

Gatunek: komediodramat

Produkcja: Francja 2016

Polecamy: „W starym, dobrym stylu”. Zobacz zdjęcia zza kulis

Samuel bardzo lubi swoje beztroskie życie na Francuskiej Riwierze. Znakomicie odnajduje się w towarzystwie pięknych turystek i ani myśli o ustatkowaniu się. Los ma wobec niego jednak zupełnie inne plany. Pewnego dnia na plaży zjawia się Kristin – jedna z jego przelotnych przyjaciółek i wręcza mu bardzo szczególny prezent. „To twoja córka” – mówi i znika. Od tej chwili Samuel staje się pełnoetatowym samot­nym tatą maleńkiej Glorii. O dzieciach nie ma pojęcia, bardzo dobrze wie tylko skąd się biorą. Z biegiem czasu jednak okazuje się kochają­cym, choć niekonwencjonalnym tatą, który nie wyobraża sobie życia bez ukochanej córeczki. Jednak gdy Gloria ma 8 lat, na horyzoncie niespodziewanie pojawia się Kristin, która postanawia odzyskać dziecko, a to oznacza, że szczęśliwy świat znów stanie na głowie…

Zobacz zwiastun filmu „Jutro będziemy szczęśliwi”:

„Jutro będziemy szczęśliwi” – premiera 19 maja 2017

Zobacz również

2 KOMENTARZE

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze