7.9 C
Warszawa
środa 24 kwietnia • 2024
Strona głównaROZRYWKAŚWIATOWY FESTIWAL OPTYMIZMU W POLSCE!

ŚWIATOWY FESTIWAL OPTYMIZMU W POLSCE!

Za nami największe święto optymistów na świecie! Światowy Festiwal Optymizmu 2017 organizowany przez Fundację Jestem Optymistą pod przewodnictwem Mariusza Pujszo zgromadził rzeszę pozytywnych ludzi którzy zgromadzili się w hotelu Folwark Łochów mimo niesprzyjającej pogody.

Kto przyszedł na pewno nie żałował, występów artystycznych było co nie miara, a uśmiechu na twarzach zgromadzonych osób jeszcze więcej. Celem festiwalu było szerzenie kultury optymizmu i pozytywnego patrzenia na świat wśród Polaków. Dużo rozrywki zapewniły występy Grupy Artystycznej Wiedźmuchy, magika Marcina Muszyńskiego, Jerzego Gruzy (jako honorowego super optymisty), Krzysztofa Skiby, Michała Szyca, czy duetu MAD.

Polecamy również: Zobaczcie komu przypadł tytuł optymisty na gali „Optymista Roku 2017”

Na scenie pojawili się również reprezentanci artystów polskich, którzy wkroczyli na scenę uśmiechnięci i pełni wigoru. Warto nadmienić, że dzieci miały osobną strefę optymisty, na którą ww. artyści przygotowali osobny repertuar, specjalnie dopasowany do gustów najmłodszych pociech. Ponadto goście odwiedzający festiwal mogli wziąć udział w nauce Jogi Śmiechu, jak i uczestniczyć w rozdaniu stypendiów przez Fundację „Jestem optymistą”, czy na wesoło integrować się przy grze w ping ponga, lub w słynne już piłkarzyki.

Dodatkowo można było podziwiać dwie wystawy malarstwa, mianowicie jedną Leny Grochowskiej i drugą o tytule „Ułani na koniach” organizowaną przez Narodowe Centrum Kultury. Było bardzo optymistycznie i pozytywnie! Zapraszamy do obejrzenia skrótu z gali i festiwalu oraz galerii zdjęć:

 

[Best_Wordpress_Gallery id=”269″ gal_title=”20170822010000″]

Zobacz również

1 KOMENTARZ

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze