19.9 C
Warszawa
czwartek 13 czerwca • 2024
Strona głównaLIFESTYLECZY PIPPA MIDDLETON TAK SZYBKO ZASZŁA W CIĄŻĘ?

CZY PIPPA MIDDLETON TAK SZYBKO ZASZŁA W CIĄŻĘ?

Zdaniem magazynu Woman’s Day, siostra księżnej Kate, czyli Pippa Middleton zaszła w ciążę ze swoim mężem milionerem Jamesem Matthewsem.

Magazyn twierdzi za informatorem, że Pippa spodziewa się swojego pierwszego dziecka, którym ma być dziewczynka. Jest to jej spełnienie marzeń, ponieważ zawsze, zdaniem informatora, chciała powiększyć rodzinę zaraz po wzięciu ślubu. Teraz to marzenie może się spełnić.

W związku z tak niezwykłą informacją zaczęły pojawiać się spekulacje o tym, czy siostra księżnej Cambidge będzie chciała poznać płeć dziecka przed porodem oraz jak będzie się czuła podczas ciąży. Wszyscy dobrze pamiętają, że księżna Kate nie najlepiej znosiła „stan błogosławiony”. Jednak informator magazynu Woman’s Day zapewnia, że przyszła mama „czuje się świetnie”.

Warto zauważyć, że ostatnio Pippa Middleton zaczęła pojawiać się w luźnych kreacjach wyraźnie zakrywających brzuszek. Może to także wskazywać na ciążę, a według tablioda jest to już drugi miesiąc.

Informator podsyca ciekawość twierdząc, że Pippa chce być aktywna i zgrabna tak długo jak to tylko możliwe – nawet do samego dnia porodu, będąc pod wpływem innych „fit mam” z niewielkimi brzuszkami.

Czy słynna siostra jeszcze słynniejszej księżnej rzeczywiście jest w ciąży i spodziewa się córeczki? Pewnie niedługo o tym się przekonamy.

Michał Mamica

Zobacz również

1 KOMENTARZ

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze