W trakcie organizowanych w Katowicach 4 Design Days odwiedzający będą mogli zapoznać się m.in. z produktami polskiej marki Pergoletta Sun & Shadow. Firma zaprezentuje np. nowoczesną pergolę Altea, która wyróżnia się szklanymi panelami, ogrzewaniem na podczerwień oraz oświetleniem LED RGB. Tegoroczna edycja targów odbędzie się między 24 a 27 stycznia 2019 roku.

Targi 4 Design Days rozpoczną się już w najbliższy czwartek (24 stycznia br.). Pierwsze dwa dni organizowanego w Katowicach (Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek) wydarzenia zaplanowano z myślą o profesjonalistach z kraju i zagranicy. Z kolei na 26-27 stycznia przewidziano tzw. dni otwarte. Wydarzenie jest kierowane zarówno do architektów, projektantów, designerów, deweloperów, przedstawicieli firm i producentów z branży, jak i wszystkich innych osób zainteresowanych architekturą, designem oraz nieruchomościami.

Zobacz również: Wielki sukces aukcji charytatywnej z gwiazdami w Józefosławiu

Na targach obecna będzie m.in. polska marka Pergoletta Sun & Shadow. Oferta firmy obejmuje przede wszystkim pergole, parasole i ekrany przeciwsłoneczne. Na stoisku nr 35 w MCK, współdzielonym z firmą Sundance Spas, każdy chętny będzie mógł poznać wysokiej jakości pergole i wykorzystywane w nich technologie.

„4 Design Days jest znakomitą okazją do poznania najnowszych trendów związanych z architekturą i rynkiem nieruchomości. To również okazja do bliższego zapoznania się z nowoczesnymi pergolami wysokiej jakości, które oferuje nasza marka, oraz rozmowy nt. możliwości, jakie dają tego typu osłony dachu” – mówi project manager w Pergoletta Sun & Shadow, Dariusz Jaworski.

Pergoletta Sun & Shadow zaprezentuje także pergolę Altea, czyli jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie osłon tarasu. W pergoli tej lamele dachowe mogą np. równocześnie obracać się wokół własnej osi oraz rozsuwać w celu całkowitego odsłonięcia dachu. System ukrytych w konstrukcji rynien zapewnia natomiast bezpieczne i niewidoczne odprowadzanie wody. Pergola wyróżnia się też m.in. szklanymi panelami, ogrzewaniem na podczerwień oraz oświetleniem LED RGB. „Altea to świetny przykład nowoczesnej pergoli, która może stanowić bardzo dobre uzupełnienie dla nieruchomości. Chodzi zarówno o funkcjonalność, jak i kwestie wizualne. Co istotne, wysokiej jakości pergola może być nie tylko dającym komfort dodatkiem np. dla już istniejącego domu, lecz także niemal integralnym elementem wprowadzonym już na etapie projektowania nieruchomości” – dodaje Dariusz Jaworski.

Organizująca wydarzenie Grupa PTWP wskazuje, że w 4 Design Days udział weźmie w sumie 300 różnych wystawców. Jak się szacuje, w 2019 r. na targach obecnych będzie ok. 9 tys. gości biznesowych i przeszło 25 tys. odwiedzających.

Zobacz więcej w kategorii: Rozrywka

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Mali pacjenci oddziałów onkologicznych wyszli na wybieg w towarzystwie m.in. takich gwiazd jak Szymon Majewski czy Beata Tadla

14 października 2019 roku, w Hulakula Rozrywkowe Centrum