21 stycznia 2019 roku w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, odbył się pokaz mody „Dzieci dzieciom” zorganizowany przez Fundację Spełnionych Marzeń.

Jak przy każdej edycji tego charytatywnego pokazu mody, tak i tym razem na wybiegu w charakterze modeli pojawiły się znane osobistości w towarzystwie dzieci z oddziałów onkologicznych, wśród nich m.in. Szymon Majewski, Katarzyna Cichopek, Karolina Pilarczyk, członkowie grupy muzycznej LeonVoci, Miss Polski 2018 – Olga Buława, Mister Polski 2018 – Tomasz Zarzycki czy Jakub Wesołowski.

Zobacz również: Za nami 9. edycja Gwiazdki do nieba w Osiecku

Charytatywny pokaz mody „Dzieci dzieciom” został zorganizowany przez Fundację Spełnionych Marzeń, której prezesem jest Tomasz Osuch. Głównym partnerem wydarzenia był Amrit Oriental Food, którego właścicielem jest Justyna Sypka. Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia:

Ten wieczór swoim występem uświetniła obecnie jedna z najlepszych grup tenorowych na świecie, pochodząca z Ukrainy grupa LeonVoci:

Zobacz więcej w kategorii: Rozrywka

3 Komentarze

  1. Piękna inicjatywa . Brawo

  2. Szkoda mi tych dzieciaczków 🙁

  3. Piękna inicjatywa, szkoda, że mnie zabrakło na takim wydarzeniu i nie mogłam tego oglądać na żywo 🙁

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Mali pacjenci oddziałów onkologicznych wyszli na wybieg w towarzystwie m.in. takich gwiazd jak Szymon Majewski czy Beata Tadla

14 października 2019 roku, w Hulakula Rozrywkowe Centrum