Świat trzech supersióstr – Bajki, Bójki i Brawurki wywraca się do góry nogami. Na horyzoncie pojawia się czwarta Atomówka – Bombka, której głosu użyczy Patricia Kazadi. 

W Townsville pojawi się czwarta Atomówka. Jak się okaże, nowa bohaterka o imieniu Bombka jest starszą siostrą Bajki, Bójki i Brawurki. Zaginęła wiele lat temu, a teraz powraca, by poznać wielką siłę i możliwości, jakie dają jej supermoce, które posiada. Dziewczynka razem z Bajką, Bójką i Brawurką stanie w obronie Townsville. Miasteczku zagrażają, potężniejsze niż kiedykolwiek, siły zła. Aby uratować rodzinne miasto, Atomówki będą musiały sprawnie współpracować oraz użyć swoich wyjątkowych mocy i sprytu.

Postać Bombki dubbingować będzie wokalistka i aktorka Patricia Kazadi, która od najmłodszych lat uwielbia Atomówki – Dla mnie i wielu młodych dziewczyn to kultowa kreskówka – Bajka, Bójka i Brawurka to pierwsze pozytywne, silne wzorce kobiece, na jakich wyrosłyśmy. Jako dziecko z wypiekami na twarzy oglądałam „Atomówki”, a teraz miałam okazję poczuć się jak jedna z nich. To niewiarygodne doświadczenie. Mam wiele wspólnego z Bombką, której użyczam głosu: obie jesteśmy wrażliwe i kochające, ważna jest dla nas rodzina. Obie mamy też wybuchowe charakterki.

(źródło: Newsrm.tv)

2 Komentarze

  1. Najlepszy z tych całych Atomówek to był ten gang tych brudasów z lasu i Mojo Jajo czy jakoś tak, zawsze im kibicowałem żeby pokonali te Atomówki

    1. To był Mojo Jojo XD

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Była wokalistka Złotego Maanamu zaprezentowała teledysk do solowego utworu w Talaria SPA

Była wokalistka Złotego Maanamu zaprezentowała teledysk do solowego