19.5 C
Warszawa
czwartek 13 czerwca • 2024
Strona głównaLIFESTYLEPATRICIA KAZADI ZOSTAŁA ATOMÓWKĄ!

PATRICIA KAZADI ZOSTAŁA ATOMÓWKĄ!

Świat trzech supersióstr – Bajki, Bójki i Brawurki wywraca się do góry nogami. Na horyzoncie pojawia się czwarta Atomówka – Bombka, której głosu użyczy Patricia Kazadi. 

W Townsville pojawi się czwarta Atomówka. Jak się okaże, nowa bohaterka o imieniu Bombka jest starszą siostrą Bajki, Bójki i Brawurki. Zaginęła wiele lat temu, a teraz powraca, by poznać wielką siłę i możliwości, jakie dają jej supermoce, które posiada. Dziewczynka razem z Bajką, Bójką i Brawurką stanie w obronie Townsville. Miasteczku zagrażają, potężniejsze niż kiedykolwiek, siły zła. Aby uratować rodzinne miasto, Atomówki będą musiały sprawnie współpracować oraz użyć swoich wyjątkowych mocy i sprytu.

Postać Bombki dubbingować będzie wokalistka i aktorka Patricia Kazadi, która od najmłodszych lat uwielbia Atomówki – Dla mnie i wielu młodych dziewczyn to kultowa kreskówka – Bajka, Bójka i Brawurka to pierwsze pozytywne, silne wzorce kobiece, na jakich wyrosłyśmy. Jako dziecko z wypiekami na twarzy oglądałam „Atomówki”, a teraz miałam okazję poczuć się jak jedna z nich. To niewiarygodne doświadczenie. Mam wiele wspólnego z Bombką, której użyczam głosu: obie jesteśmy wrażliwe i kochające, ważna jest dla nas rodzina. Obie mamy też wybuchowe charakterki.

(źródło: Newsrm.tv)

Zobacz również

2 KOMENTARZE

  1. Najlepszy z tych całych Atomówek to był ten gang tych brudasów z lasu i Mojo Jajo czy jakoś tak, zawsze im kibicowałem żeby pokonali te Atomówki

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze