Za nami medialna prezentacja samochodu SsangYong Rexton G4, która odbyła się 7 listopada w Nowym Forcie na warszawskim Żoliborzu.

Rexton G4 jest średniej wielkości SUV’em, jego przestrzeń bagażowa wynosi 1977 l przy złożonych siedzeniach drugiego rzędu (według normy VDA mierzone do dachu) oraz 784 l gdy podróżuje nim 5 osób (według normy VDA, mierzone do dolnej krawędzi okien). Nowy Rexton oferuje najwyższy komfort i jeszcze więcej miejsca zarówno dla kierowcy, jak i dla pasażerów. Auto oferowane jest w wersji dla 5 lub 7 osób. Na tle swoich poprzedników, Rexton G4 jest bardziej nowocześniejszym samochodem i potężniejszym.

Rexton G4 w każdej dziedzinie oferuje najlepsze rozwiązania. Wnętrze jest luksusowe i przestronne, a rama nadwozia jak informują sami twórcy tego modelu nie ma konkurentów w wytrzymałości. Samochód dysponuje wspaniałą zdolnością holowniczą, a liczne systemy wsparcia kierowcy oraz system zawieszenia zaprojektowano z myślą o jak największym bezpieczeństwie i płynności jazdy. Rexton jest SUV-em, z którego każdy właściciel będzie dumny. Zapraszamy do obejrzenia relacji z wydarzenia:

Gwiazdy na imprezie:

Fot. J. Antoniak / www.jaroslawantoniak.com
« 1 z 23 »

 

Zobacz resztę zdjęć z prezentacji:

Fot. Daniel Zadrożny
« 1 z 16 »

2 Komentarze

  1. Ładnie się prezentuje, ale kosztuje ponad 120 tysi. Gdyby kosztował tak z 50 tys. mniej to bym sobie kupił 😀

  2. Robi wrażenie w środku

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Mikrosamochody elektryczne już do wynajęcia w Warszawie!

W Warszawie dostępne są różne oferty wynajmu samochodów