14.6 C
Warszawa
piątek 12 kwietnia • 2024
Strona głównaMOTOMEDIALNA PREZENTACJA SSANGYONG REXTON G4 W WARSZAWIE

MEDIALNA PREZENTACJA SSANGYONG REXTON G4 W WARSZAWIE

Za nami medialna prezentacja samochodu SsangYong Rexton G4, która odbyła się 7 listopada w Nowym Forcie na warszawskim Żoliborzu.

Rexton G4 jest średniej wielkości SUV’em, jego przestrzeń bagażowa wynosi 1977 l przy złożonych siedzeniach drugiego rzędu (według normy VDA mierzone do dachu) oraz 784 l gdy podróżuje nim 5 osób (według normy VDA, mierzone do dolnej krawędzi okien). Nowy Rexton oferuje najwyższy komfort i jeszcze więcej miejsca zarówno dla kierowcy, jak i dla pasażerów. Auto oferowane jest w wersji dla 5 lub 7 osób. Na tle swoich poprzedników, Rexton G4 jest bardziej nowocześniejszym samochodem i potężniejszym.

Rexton G4 w każdej dziedzinie oferuje najlepsze rozwiązania. Wnętrze jest luksusowe i przestronne, a rama nadwozia jak informują sami twórcy tego modelu nie ma konkurentów w wytrzymałości. Samochód dysponuje wspaniałą zdolnością holowniczą, a liczne systemy wsparcia kierowcy oraz system zawieszenia zaprojektowano z myślą o jak największym bezpieczeństwie i płynności jazdy. Rexton jest SUV-em, z którego każdy właściciel będzie dumny. Zapraszamy do obejrzenia relacji z wydarzenia:

Gwiazdy na imprezie:

[Best_Wordpress_Gallery id=”586″ gal_title=”20171113110000″]

 

Zobacz resztę zdjęć z prezentacji:

[Best_Wordpress_Gallery id=”584″ gal_title=”20171108140000″]

Zobacz również

2 KOMENTARZE

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze