19.3 C
Warszawa
poniedziałek 20 maja • 2024
Strona głównaLIFESTYLEOMENAA MENSAH: WAKACYJNE MIŁOŚCI NIGDY NIE KOŃCZĄ SIĘ DOBRZE

OMENAA MENSAH: WAKACYJNE MIŁOŚCI NIGDY NIE KOŃCZĄ SIĘ DOBRZE

Gwiazda TVN ma za sobą letnią fascynację z młodości, ale dzisiaj nie jest zwolenniczką wakacyjnych romansów. Jej zdaniem tego typu przelotne relacje rzadko znajdują szczęśliwy finał.

Zdaniem wielu psychologów wakacje to czas, w którym ludzie często dają sobie większą wolność zarówno w kwestiach finansowych, jak i obyczajowych. Z urlopów przywożą wówczas nie tylko wspomnienia odwiedzanych miejsc, lecz także letnich romansów. Omenaa Mensah również ma za sobą wakacyjną fascynację z dawnych czasów, nie określa jej jednak mianem miłości, lecz tylko znajomości.

Zobacz także: Bikini może ukryć nasze mankamenty. Jak je dobrać?

– Nie nazywałabym tego miłością, bardziej znajomością. W sferze romantycznej, w sferze marzeń i niespełnionej miłości – w tym kierunku mogłabym podróżować, bo wakacyjne miłości nigdy nie kończą się dobrze – mówi dziennikarka agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Dziennikarka należy do gwiazd, które chronią swoje prywatność przed opinią publiczną. Nie zdradza więc, czy obecnie w jej życiu jest miejsce na miłość. Twierdzi, że promienny wygląd i pozytywne nastawienie do świata zawdzięcza satysfakcji ze swoich życiowych osiągnięć. Uważa się bowiem za kobietę spełnioną. W Ghanie rozpoczęła budowę szkoły dla dzieci ulicy.

– Staram się być uśmiechnięta i zadowolona. Jest tyle tragedii dookoła, że jeśli się na to popatrzy, to wstyd jest narzekać – mówi Omenaa Mensah.

(źródło: Newseria.pl)

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze