24.6 C
Warszawa
wtorek 23 lipca • 2024
Strona głównaLIFESTYLENa rozdaniu nagród BIGO Awards 2024, które po raz pierwszy odbędzie się...

Na rozdaniu nagród BIGO Awards 2024, które po raz pierwszy odbędzie się w USA, Bigo Live wyróżnia najlepszych nadawców i członków globalnej społeczności.

Podczas corocznej głównej uroczystości, która zgromadziła w Las Vegas ponad 800 twórców z całego świata, Bigo Live świętuje nowy etap wspierania gospodarki twórców.

Bigo Live, globalny lider transmisji na żywo i rozrywki w mediach społecznościowych, z dumą ogłasza piątą edycję corocznego sztandarowego wydarzenia – Gali BIGO Awards, która odbędzie się 16 stycznia 2024 r. w Las Vegas. Wydarzenie po raz pierwszy organizowane w USA po zgromadzi czołowych nadawców, aby mogli oni wyrazić uznanie dla wyjątkowych twórców z całego świata i zaprezentować rewolucyjny wpływ transmisji na żywo i ich pozytywny wpływ na branżę oraz społeczności globalne.

Tegoroczny motyw przewodni wydarzenia, „Win Big on BIGO”, wyraża misję platformy, która polega na tworzeniu miejsca dla społeczności globalnej, gdzie różne osoby i środowiska mogą nawiązać kontakt, wspólnie tworzyć i zdobywać nagrody. Wieczór, który poprowadzą wspólnie Perez Hilton amerykański felietonista i osobowość medialna, oraz Natalie Nunn, osobowość telewizyjna, rozpocznie się od porywających prezentacji talentów, wśród których znajdą się taniec K-pop, śpiew, pokazy magii, drag musical i pokaz mody. Wśród najważniejszych wykonawców znajdą się międzynarodowej sławy DJ WZRD oraz raper JAQUAE i artystka Emie Conjurado z Filipin, która zaprezentuje swoją niezwykłą drogę do sukcesu artystycznego. Nominowani do nagrody pochodzą z całego świata; są wśród nich na przykład „Ucepth” (BIGO ID: MUSICWORLD01) z Francji i „Tractrac” (BIGO ID: TRACTRAC) z USA, co pokazuje zaangażowanie Bigo Live na rzecz nagradzania wybitnej twórczości różnorodnej treściowo i gatunkowo.

„Bigo Live zapewniło mi wspierające otoczenie, w którym mogę być autentyczna – powiedziała Emie Conjurado. – Na platformie mogę nawiązać kontakt z osobami z całego świata, tworząc relacje, które przekraczają ograniczenia geograficzne”.

Oprócz wyróżnienia najbardziej utalentowanych twórców Bigo Live zaprezentuje innowacje i rozwój platformy u progu 2024 r. Poza galą, w ramach stałych działań na rzecz zapewnienia użytkownikom narzędzi do sukcesu, Bigo Live wprowadziło ostatnio program lojalnościowy dla streamerów amatorów oparty na treściach tworzonych przez użytkowników, który zachęca osoby aspirujące do kariery nadawców do spróbowania swoich sił w tworzeniu transmisji na żywo. Osoby, które się zakwalifikują, skorzystają ze zindywidualizowanego szkolenia, możliwości elastycznego planowania emisji i globalnego zasięgu oraz będą otrzymywać atrakcyjne nagrody za regularne tworzenie treści. Bigo zaprezentowało również nowy miniserial dramatyczny „WolfsFolly”, który wprowadza nową kategorię treści w branży streamingu na żywo.

„Gala BIGO Awards ma na celu uczczenie kreatywności i ciężkiej pracy naszych nadawców, użytkowników, pracowników i partnerów. Wydarzenie podkreśla przełomowe znaczenie streamingu na żywo, prezentując różne talenty i historie, które znalazły się na naszej platformie – powiedział James, prezes BIGO Technology. – Naszą misją jest umożliwienie użytkownikom z całego świata wyrażania swoich talentów i nawiązywania kontaktów z globalnymi odbiorcami, co sprzyja tworzeniu wartościowych relacji”.

W czasach, w których konsumpcja treści cyfrowych rośnie coraz szybciej, globalny rozwój streamingu na żywo zmienia środowisko mediów społecznościowych i otwiera nową erę możliwości dla twórców. W ciągu ostatnich siedmiu lat spółka BIGO Technology za pośrednictwem Bigo Live zyskała pozycję lidera rozwoju gospodarki twórców, która do roku 2027 ma osiągnąć wartość 480 miliardów dolarów. W tym roku BIGO Technology otrzymała nagrodę Software Development Business Growth Excellence Award 2023 przyznawaną przez APAC Insider i została wyróżniona przez AI Global Media tytułem najbardziej innowacyjnej spółki z branży treści kreatywnych w 2023 r. Jest to wyraz zaangażowania firmy we wspieranie innowacji i kreatywności.

Aby dołączyć do globalnej społeczności Bigo Live i poznać najciekawsze talenty platformy prezentowane podczas Gali, warto obejrzeć transmisję 16 stycznia o 18:00 (GMT-8) za pośrednictwem aplikacji Bigo Live, wyszukując BIGO ID: music. Pobierz aplikację Bigo Live (dostępną na iOS i Androida) lub obserwuj Bigo Live na Facebooku i Instagramie, aby być na bieżąco.

Bigo Live

Bigo Live to jedna z najszybciej rosnących społeczności transmisji internetowych na żywo na świecie. Na platformie użytkownicy mogą transmitować na żywo ważne chwile, prezentować swoje talenty i komunikować się z innymi osobami z całego świata. Bigo Live ma ponad 400 milionów użytkowników w przeszło 150 krajach. Wprowadzona na rynek w marcu 2016 r. platforma Bigo Live należy do firmy BIGO Technology z siedzibą w Singapurze.

Źródło: Bigo Live

Źródło informacji: PR Newswire

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze