18.5 C
Warszawa
sobota 18 maja • 2024
Strona głównaLIFESTYLEMONIKA GOŹDZIALSKA ZADAŁA MODOWEGO SZYKU W TELEWIZJI ŚNIADANIOWEJ

MONIKA GOŹDZIALSKA ZADAŁA MODOWEGO SZYKU W TELEWIZJI ŚNIADANIOWEJ

„Kucharka z parciem na szkło” – jak o sobie mówi Monika Goździalska, była w ostatnich dniach gościem Pytania na śniadanie w TVP, gdzie wypowiadała się na swój ulubiony temat, czyli kulinarny.

Paparazzi przyłapali ją,jak wychodziła z budynku telewizji i przyznać trzeba, że twarz „Kulinarnego zawrotu głowy” zadała modowego szyku, prezentując stylizację złożoną z najlepszych światowych marek. Szczególną uwagę przykuwa kolorowy płaszcz z najnowszej kolekcji Dolce Gabbana, który Monika uzupełniła torebką Chanel, butami Buscemi , spodniami PhilipePlain oraz paskiem Gucci (słynnym „jest to Gucci”).

Niewątpliwie w takiej stylizacji zwraca na siebie uwagę, która niebawem będzie jej bardzo potrzebna. Właśnie ruszyły zdjęcia do kolejnego cyklu programu kulinarnego, który będzie nadawany w porannym paśmie „Dzień Dobry Polsko”, w lutym 2018 planowana jest premiera książki zawierającymi przepisu z tego telewizyjnego projektu, a w przygotowaniu wielkie kulinarne show warsztatowe, które będzie się działo w 2018 w kilku miastach Polski i za granicą.

Gratulujemy Monice modnego looku i dystansu do siebie, życząc samych sukcesów zawodowych i nie tylko.

[Best_Wordpress_Gallery id=”613″ gal_title=”20171214224200″]

(Źródło: PRomotion Instytut Events)

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze