„Kucharka z parciem na szkło” – jak o sobie mówi Monika Goździalska, była w ostatnich dniach gościem Pytania na śniadanie w TVP, gdzie wypowiadała się na swój ulubiony temat, czyli kulinarny.

Paparazzi przyłapali ją,jak wychodziła z budynku telewizji i przyznać trzeba, że twarz „Kulinarnego zawrotu głowy” zadała modowego szyku, prezentując stylizację złożoną z najlepszych światowych marek. Szczególną uwagę przykuwa kolorowy płaszcz z najnowszej kolekcji Dolce Gabbana, który Monika uzupełniła torebką Chanel, butami Buscemi , spodniami PhilipePlain oraz paskiem Gucci (słynnym „jest to Gucci”).

Niewątpliwie w takiej stylizacji zwraca na siebie uwagę, która niebawem będzie jej bardzo potrzebna. Właśnie ruszyły zdjęcia do kolejnego cyklu programu kulinarnego, który będzie nadawany w porannym paśmie „Dzień Dobry Polsko”, w lutym 2018 planowana jest premiera książki zawierającymi przepisu z tego telewizyjnego projektu, a w przygotowaniu wielkie kulinarne show warsztatowe, które będzie się działo w 2018 w kilku miastach Polski i za granicą.

Gratulujemy Monice modnego looku i dystansu do siebie, życząc samych sukcesów zawodowych i nie tylko.

Author: J.ANTONIAK www.jaroslawantoniak.
Aperture: 5.6
Camera: NIKON D4
Iso: 500
Copyright: J. Antoniak www.jaroslawantoniak.com
« z 13 »

(Źródło: PRomotion Instytut Events)

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Maciej Musiał: Trzeba się przytulać 4 h dziennie, bo to redukuje stres

Zdaniem Macieja Musiała zbawienny wpływ na nasze samopoczucie