-1.3 C
Warszawa
czwartek 7 grudnia • 2023
Strona głównaGRYMetro Exodus w wyjątkowym wydaniu Artyom Custom Edition

Metro Exodus w wyjątkowym wydaniu Artyom Custom Edition

Wydawnictwo Deep Silver, deweloper 4A Games, autor książek z serii Metro Dmitrij Głuchowski oraz polski wydawca gry Metro Exodus – Techland, informują o wyjątkowej edycji tytułu nazwanej Artyom Custom Edition.

Będzie to niezwykle rzadkie wydanie gry – powstanie zaledwie 10 egzemplarzy – którego nie będzie można zakupić w żadnym z kanałów oficjalnej dystrybucji. Fani Metro z całego świata będą mieli natomiast okazję wygrać tę edycję w planowanych na najbliższe tygodnie konkursach.

Zobacz również: Metro Exodus pojawi się w 2019 roku 15. lutego

Każdy egzemplarz będzie podpisany przez Dmitrija Głuchowskiego i Andrew Prokhorowa – Creative Directora gry i współzałożyciela studia 4A Games. W edycji znajdą się ponadto wybrane elementy wyposażenia Artema z gry, w tym w pełni funkcjonalny zegarek Nixie.

Metro Exodus – Artyom Custom Edition:

Każdy z elementów zestawu został stworzony ręcznie, by jak najwierniej oddać wygląd projektów stworzonych w studio 4A Games. Zegarek nie byłby tym samym, gdyby był zaledwie repliką, więc zdecydowaliśmy, że musi być normalnym, działającym zegarkiem ze wszystkimi funkcjami, których bohater używa w grze – mówi globalny brand manager marki Metro, Huw Beynon.

Zestaw Artyom Custom Edition, spakowany w stalową skrzynię na amunicję, będzie zawierał:

– w pełni funkcjonalny zegarek Nixie

– maskę gazową z filtrem

– działającą latarkę Bullet, stworzoną z łuski prawdziwego naboju

– spartański nieśmiertelnik z wygrawerowanym imieniem otrzymującego zestaw

– skórzany pokrowiec na mapę oraz mapę podróży Aurorą z gry

– personalizowany certyfikat autentyczności podpisany przez Dmitrija Głuchowskiego i Andrew Prokhorowa

Pierwsza z tych bezcennych edycji trafiła do studia 4A Games. Pozostałe dziewięć będzie można wygrać w nadchodzących konkursach. By otrzymać informacje o ich rozpoczęciu należy zarejestrować się na stronie MetroTheGame.com lub śledzić oficjalne profile gry na Twitterze (@MetroVideoGame) i Facebooku (Facebook.com/MetroVideoGame).

W Polsce Metro Exodus będzie dostępne w standardowej wersji oraz limitowanej edycji Aurora, która zawiera grę, przepustkę sezonową, tłoczony steelbook, metalowe pudełko inspirowane lokomotywą Aurora z gry, drukowane plakat i artbook. Każda z platform posiada również indywidualny dodatek: cyfrową ścieżkę dźwiękową (PC), grę Metro 2033 Redux (Xbox One), dynamiczny motyw dla konsoli (PlayStation 4).

Zobacz więcej w kategorii: Gry

Zobacz również

2 KOMENTARZE

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze