9.7 C
Warszawa
sobota 3 czerwca • 2023
Strona głównaGRYZajrzyj za kulisy produkcji gry Metro Exodus

Zajrzyj za kulisy produkcji gry Metro Exodus

Dziś premierę ma pierwsza część serii „Making of Metro Exodus”. Materiał nakręcono w Kijowie i na Malcie czyli miejscach, gdzie swoje siedziby ma kończące prace nad Metro Exodus studio 4A Games. Metro Exodus ukaże się na rynku na Xbox One, PlayStation 4 i PC już 15 lutego, a jej polskim dystrybutorem jest partner Koch Media – Wydawnictwo Techland.

W materiale znalazły się wywiady z kluczowymi osobami w 4A Games oraz archiwalne, dotychczas nigdzie niepublikowane fragmenty filmów oraz zdjęcia, ukazujące 5-letni proces powstawania Metro Exodus. Fani będą mogli prześledzić od kuchni produkcję najambitniejszego projektu w historii firmy – poczynając od fazy wczesnego planowania aż po końcowe szlify.

Zobacz również: Metro Exodus w wyjątkowym wydaniu Artyom Custom Edition

W pierwszym odcinku poznamy zespół Spartan, którzy założyli 4A Games mając w głowach jeden cel – by ożywić prozę Dmitrija Głuchowskiego za pomocą gier:

Drugi odcinek zostanie wyemitowany w następnym tygodniu. Informacje o jego premierze możecie otrzymać jako pierwsi, subskrybując kanał na YouTube Youtube.com/metrovideogame, odwiedzając stronę MetroTheGame.com lub śledziąc oficjalne profile gry na Twitterze (@MetroVideoGame) i Facebooku (Facebook.com/MetroVideoGame).

Zobacz więcej w kategorii: Gry

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze