Dziś premierę ma pierwsza część serii „Making of Metro Exodus”. Materiał nakręcono w Kijowie i na Malcie czyli miejscach, gdzie swoje siedziby ma kończące prace nad Metro Exodus studio 4A Games. Metro Exodus ukaże się na rynku na Xbox One, PlayStation 4 i PC już 15 lutego, a jej polskim dystrybutorem jest partner Koch Media – Wydawnictwo Techland.

W materiale znalazły się wywiady z kluczowymi osobami w 4A Games oraz archiwalne, dotychczas nigdzie niepublikowane fragmenty filmów oraz zdjęcia, ukazujące 5-letni proces powstawania Metro Exodus. Fani będą mogli prześledzić od kuchni produkcję najambitniejszego projektu w historii firmy – poczynając od fazy wczesnego planowania aż po końcowe szlify.

Zobacz również: Metro Exodus w wyjątkowym wydaniu Artyom Custom Edition

W pierwszym odcinku poznamy zespół Spartan, którzy założyli 4A Games mając w głowach jeden cel – by ożywić prozę Dmitrija Głuchowskiego za pomocą gier:

Drugi odcinek zostanie wyemitowany w następnym tygodniu. Informacje o jego premierze możecie otrzymać jako pierwsi, subskrybując kanał na YouTube Youtube.com/metrovideogame, odwiedzając stronę MetroTheGame.com lub śledziąc oficjalne profile gry na Twitterze (@MetroVideoGame) i Facebooku (Facebook.com/MetroVideoGame).

Zobacz więcej w kategorii: Gry

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Ultra Off-Road 2019: Alaska wkrótce na Nintendo Switch

Już 25 października br. na Nintendo Switch wydany