W środę 27 września o godzinie 19.30 w Aviator Bar & Lounge w Airport Hotel Okęcie odbyła się 3. edycja eventu lifestylowo-biznesowego „Lifestyle After Hours”!
Uroczystość zebrała mnóstwo pozytywnych opinii wśród uczestników będąc tym samym najlepszą edycją wydarzenia. Przybyli gości, z których większość stanowili właściciele, prezesi i dyrektorzy polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw mogli podziwiać pokaz mody Eli Piorun w którym na wybiegu można było ujrzeć znane osobistości polskiego świata showbiznesu m.in. Agnieszkę Mrozińską, Katarzynę Paskudę, Elizę Gwiazdę czy Monikę Nogalską, obejrzeć kolekcję ubrań i obuwia Nina Basco, posłuchać opowieści o kobietach z Zanzibaru Beaty Lewandowskiej-Kaftan, czy skorzystać ze stanowisk strefy makijażu i zapachu Givenchy reprezentowanego przez Sebastiana Bukowskiego, Jowannę Hyziak i Łukasza Rembasa i strefy stylizacji i pielęgnacji paznokci Mollon PRO Professional, marki inspirowanej francuskim stylem, która czerpie z najnowszych rozwiązań technologicznych i trendów kosmetycznych w dziedzinie jakości i innowacji.
Część oficjalną imprezy poprowadził Grzegorz Czepułkowski znany konferansjer i prezenter TV, którego pasją jest także moda i styl opisywana na jego autorskim blogu Mrmature.pl. Na „Lifestyle After Hours” nie zabrakło także znanych gości, pojawili się m.in. ceniona aktorka teatralna i filmowa Laura Łącz, piosenkarka Ivs Alter, youtuberka Madeline Gavi czy projektant mody Björn Svenson.
Tego wieczoru nastąpiło także wielkie oficjalne otwarcie jedynej w Polsce telewizji poświęconej gospodarce – Gospodarka.tv, telewizji internetowej, która ruszy ze swoją emisją w połowie października tego roku. Telewizja została zaprezentowana na scenie przez Piotra Lelenia, prezesa firmy Novon.Media, która jest właścicielem Gospodarki.tv, a także jej ekspertów: prezesa Warszawskiej Izby Gospodarczej Ryszarda Marcińczaka i Gabriela Janowskiego – doktora nauk rolniczych, odznaczonego Orderem Odrodzenia Polski ministra rolnictwa i gospodarki żywnościowej w rządach Jana Olszewskiego i Hanny Suchockiej.
Zobacz relację z wydarzenia:

Emisja Gospodarka.tv już od połowy października!

Na zakończenie imprezy odbyła się loteria wizytówkowa, w której można było wygrać szereg wspaniałych nagród ufundowanych przez Klinikę Piękna Essence, Atelier Nina Basco, Atelier Ela Piorun, EuroLease Group i Milewski&Partnerzy. Za organizację pokazu mody Eli Piorun i Nina Basco odpowiedzialni byli Monika Nogalska i Flaashh.tv. Fryzury modelek zostały wykonane przez stylistkę Salonu Piękności Milord prowadzonego przez Krystynę Tarasiuk.  Organizatorami „Lifestyle After Hours” byli:

– Airport Hotel Okęcie
– Aviator Bar & Lounge
– Novon.Media
Patronat medialny nad wydarzeniem sprawowali:
– Flaashh.pl
– Radio Kolor 103 FM
– Fashion.tv
– Mrmature.pl
– przeAmbitni.pl
– Magazyn VIP
– Magazyn Moda & Styl
– kulturalnipl.bloog.pl
– telewizja ATV
– Przedsiębiorcy.eu

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia:

Fot. Daniel Zadrożny
« z 51 »

3 Komentarze

  1. Aga Mrozińska wyglądała cudnie podczas pokazu Eli ^^

  2. Prowadzący był najlepszy 😀 😀

  3. Było super! Ciesze się że spotkałam Pana Gabriela Janowskiego, mam nadzieję, że będą kolejne edycje 🙂

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Maciej Musiał: Trzeba się przytulać 4 h dziennie, bo to redukuje stres

Zdaniem Macieja Musiała zbawienny wpływ na nasze samopoczucie