-1.2 C
Warszawa
czwartek 30 listopada • 2023
Strona głównaLIFESTYLEJĘDRZEJCZYK, WIENIAWA I BIGOS DOŁĄCZYŁY DO KOBIET, KTÓRE ZMIENIAJĄ ŚWIAT!

JĘDRZEJCZYK, WIENIAWA I BIGOS DOŁĄCZYŁY DO KOBIET, KTÓRE ZMIENIAJĄ ŚWIAT!

Odwaga, wytrwałość i determinacja. To cechy, które łączą te trzy niezwykłe kobiety. Wraz z globalnymi ambasadorkami marki, między innymi, Arianą Grande, Gigi Hadid i Gal Gadot, przedstawiają własną definicję kobiecej siły i motywują do działania w nowej odsłonie kampanii Reebok Be More Human.

Marka Reebok od lat wspiera kobiety w realizowaniu pasji, przekraczaniu własnych granic i pokonywaniu słabości. Rozwijając ideę Be More Human, nieustannie motywuje do stawania się lepszą wersją siebie w obszarze fizycznym, mentalnym i społecznym.

W tegorocznej kobiecej kampanii wystąpiły najbardziej znane ambasadorki marki Reebok – piosenkarka Ariana Grande, modelka Gigi Hadid, aktorki Gal Gadot, Nathalie Emmanuel i Danai Gurira oraz zawodniczka CrossFit Katrin Davidsdottir. Do tych wyjątkowych osobowości dołączyły przywódczynie organizacji, które na co dzień pomagają kobietom w walce o ich prawa.

W kampanii każdej z ambasadorek towarzyszy unikalne przesłanie, które oddaje ich charakter i nawiązuje do życiowych doświadczeń. Hasła mają inspirować kobiety do działania i odkrywania swojej siły oraz dawać wiarę w to, że można zmieniać świat.

W polskiej odsłonie kampanii Reebok swoją interpretację kobiecej siły zaprezentowały trzy wyjątkowe ambasadorki marki – wielokrotna mistrzyni świata UFC Joanna Jędrzejczyk, aktorka i piosenkarka Julia Wieniawa oraz trenerka i mistrzyni Europy Pole Dance w duecie Katarzyna Bigos. Reprezentują różne światy i priorytety, jednak to, co je łączy, to nieustanna walka o siebie. Codziennie udowadniają, że moc sprawcza leży w nich samych.

Dla Joanny Jędrzejczyk, mistrzyni świata UFC, doświadczonej zawodniczki od wielu lat związanej ze sportem, kobieca siła to odwaga w realizacji celów, zdolność do poświęceń, umiejętność osiągania sukcesów i podnoszenia się mimo przeszkód. „To moc, którą ma w sobie każda z nas. Musimy tylko ją w sobie odkryć, a nic nas nie zatrzyma.” – powiedziała Jędrzejczyk.

Julia Wieniawa to aktorka oraz piosenkarka, która z uporem i determinacją realizuje swoje pasje. Jak sama podkreśla, siłę kobiecą interpretuje jako pewność siebie, wytrwałość, konsekwentne dążenie do celu oraz spełnianie marzeń.

Katarzyna Bigos, trenerka fitness, która łączy pracę zawodową z macierzyństwem, zauważa, że siła ta może mieć różne oblicza: „To moment kiedy na treningu trenujesz wśród facetów jak równy z równym, to umiejętność godzenia wielu życiowych ról, a także dokonywanie mądrych wyborów. To pewność siebie, ale także delikatność, której nie powinniśmy się bać”.

Sylwetki ambasadorek marki Reebok, biorących udział w akcji, można poznać na stronie reebok.pl/bemorehuman.

Zobacz więcej w kategorii: Lifestyle

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze