22.5 C
Warszawa
sobota 18 maja • 2024
Strona głównaROZRYWKAInauguracja Lata z Raffaello 2018

Inauguracja Lata z Raffaello 2018

21 czerwca to wyjątkowa data. Dlaczego? Właśnie tego dnia rozpoczęło się astronomiczne lato, a marka Raffaello tradycyjnie zaprosiła polskie gwiazdy do wspólnego celebrowania niezapomnianych chwil w pałacu królewskim w Wilanowie! Motywem przewodnim tegorocznego spotkania z Raffaello był tytuł kultowego filmu Federico Felliniego – La Dolce Vita, czyli słodkie życie.

To już szósty sezon letni, do inauguracji którego marka Raffaello zaprosiła wielu znanych gości. Wydarzenie miało miejsce w niepowtarzalnej scenerii Pałacu w Wilanowie. Specjalnie na ten wieczór Raffaello przemieniło dziedziniec Pałacu w niezwykłe miejsce – kwiaty, światła i dekoracje inspirowane słoneczną Italią, pozwoliły zaproszonym poczuć się jak na planie „Słodkiego życia” Felliniego. Inauguracja sezonu letniego z Raffaello to niezwykłe wydarzenie. Letnia aura, zachwycająca sceneria oraz oprawa muzyczna tworzą niezapomnianą atmosferę! Aż chciałoby się powiedzieć, chwilo trwaj! – powiedziała Anna Wendzikowska, aktorka, dziennikarka i prezenterka telewizyjna.

Zobacz również: Polskie gwiazdy celebrują 25. urodziny Raffaello w ogrodach Pałacu w Wilanowie

To prawdziwa przyjemność móc spędzić czas w tak pięknym miejscu. Panująca tu magiczna atmosfera bez wątpienia wprowadza w klimat zbliżających się słodkich, letnich wieczorów – dodała Karolina Ferenstein-Kraśko, celebrująca to wydarzenie w towarzystwie Piotra Kraśko.

W Pałacu w Wilanowie Raffaello gościło także Tamarę Arciuch i Bartłomieja Kasprzykowskiego, Paulinę Krupińską, Karolinę Pisarek oraz Paulinę Sykut-Jeżynę. Wydarzenie poprowadził znakomity duet – Agnieszka Cegielska i Olivier Janiak, a o oprawę muzyczną zadbała jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek – Sylwia Grzeszczak, która wraz z zespołem zagrała klimatyczny koncert. Wyjątkowa atmosfera, szczególne miejsce i nastrojowa scenografia pozwoliły wszystkim gościom przenieść się do letniego świata Raffaello i poczuć słodycz życia jak z filmu!

Zobacz galerię zdjęć z gali Raffaello 2018:

[Best_Wordpress_Gallery id=”681″ gal_title=”20180625030000″]

Zobacz więcej w kategorii: Rozrywka

Zobacz również

1 KOMENTARZ

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze