-3.9 C
Warszawa
sobota 2 grudnia • 2023
Strona głównaROZRYWKAGala charytatywna Sfinksy 2019 za nami!

Gala charytatywna Sfinksy 2019 za nami!

20 marca br. w ConceptStore Mysia 3 w Warszawie odbyła się pierwsza Gala Charytatywna Sfinksy 2019, podczas której miał miejsce finał I edycji najważniejszego w branży felinologicznej plebiscytu – Sfinksy.

Wśród gości:firmy z branży felinologicznej, laureaci plebiscytu Sfinksy, Fundacja „Ja pacze sercem”, celebryci, miłośnicy kotów uczestniczący w tym wyjątkowym, wzruszającym wydarzeniu Gali Charytatywnej Sfinksy 2019 m.in. Majka Jeżowska, „Cayra” Edyta Przytulska, Eliza Gwiazda, Jesika, Angelika Wątor czy Dagmara Chmielecka.

Środki finansowe i rzeczowe, które pozyskano m.in. od sponsorów oraz z loterii fantowej przekazano na rzecz Fundacji „Ja pacze sercem”, która pomaga kotom niewidomym i niedowidzącym. Fundacji bardzo zależy na zmianie w myśleniu o kotach niewidomych, o zburzeniu krzywdzących stereotypów. „Zawsze chętnie zapraszamy do naszych domów tymczasowych, w których można przekonać się, że nawet kot bez oczu potrafi oddawać się beztroskim figlom na najwyższym stopniu drapaka. Staramy się o tym opowiadać, przekonywać, pokazywać, w czym bardzo pomagają nam cudowni ludzie, którzy do swojej rodziny zdecydowali się przyjąć „ślepaczka”. Wspólnymi siłami można zmieniać świat i to właśnie, wraz z Przyjaciółmi „ślepaczków” staramy się robić z całych sił – Te koty patrzą sercem, a my uczymy się tego od nich” – podsumowała Joanna Piotrowska – Wojczak Prezes Fundacji „Ja Pacze Sercem”.

Zobacz również: Charytatywny pokaz mody Dzieci dzieciom w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Kto pojawił się na wybiegu?

Druga część Gali była dedykowana finałowi i laureatom plebiscytu Sfinksy 2019. Celem plebiscytu jest wyłonienie najlepszych produktów i usług dedykowanych kotom, dostępnych na polskim rynku. Świadomość właścicieli w aspekcie pielęgnacji i opieki nad kotem ma tendencję rosnącą. Producenci starają się zaspakajać potrzeby, a właścicielom kocich piękności coraz trudniej wybrać te produkty, które są̨ dla ich podopiecznych najwłaściwsze. Często decyzja o zakupie zapada pod wpływem reklamy, ceny i dostępności produktu.

Alicja Kulbicka i Nina Gowin
Alicja Kulbicka i Nina Gowin / fot. mat. prasowy

Pomysłodawczyni i organizatorka, wydawca magazynu „Trzy koty” Nina Gowin i Kapituła plebiscytu zdecydowała, że celem plebiscytu Sfinksy jest nagrodzenie tych produktów, które w znaczący sposób wyróżniają̨ się̨ na rynku dzięki walorom jakościowym i użytkowym, jak również pokazują trendy na tym rynku, poprzez swoją innowacyjność, funkcjonalność i estetykę opakowań.

„Produkty, zgłoszone do pierwszej edycji Sfinksy 2019, zasługują na miano najlepszych jakościowo na rynku felinologicznym, a laureaci to naszym zdaniem najlepsi z najlepszych. W tym roku ocenie zostało poddanych 74 zgłoszeń m.in. produkty, sklepy internetowe, inicjatywa roku oraz przyznane przez kapitułę i ambasadorów nagrody specjalne, Weterynarz Roku, Firma roku, The Best Sfinksy 2019, Dobry produkt i Nagroda Ambasadorów testujących produkty dla najlepszego wg. nich produktu” – podsumowała Nina Gowin.

Galę uświetnił występ rockowy podopiecznych Fundacji Promocji Kultury Szkoła Rocka, pod kierunkiem Arkadiusza Krupy, skrzypka i multiinstrumentalisty – autora projektu i założyciela fundacji. Wydarzenie poprowadziła – Monika Żewłakow, modelka, aktorka, prezes Fundacji TyMMMczasy – kocie sierotki, pomagająca bezdomnym zwierzętom w znalezieniu kochającego domu.

Szczegółowe informacje na: sfinksy.pl

Sfinksy 2019
Majka Jeżowska, Eliza Gwiazda i Angelika Wątor / fot. mat. prasowy

Zobacz więcej w kategorii: Rozrywka

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze