-5.8 C
Warszawa
poniedziałek 4 grudnia • 2023
Strona głównaMUZYKAYelawolf - Trunk Muzik 3. Premiera albumu!

Yelawolf – Trunk Muzik 3. Premiera albumu!

W dniu dzisiejszym, 29 marca miała miejsce premiera nowego albumu Yelawolfa „Trunk Muzik 3”. Na albumie gościnnie możemy usłyszeć m.in… Machine Gun Kelly’ego!

Długie wyczekiwanie tego albumu przez fanów rapera wreszcie się skończyło. Na album „Trunk Muzik 3” Yelawolf zaprosił znanych raperów, m.in. Rittza, Shawty Fatta czy MGK’a, którego możemy usłyszeć wspólnie z Yelawolfem w utworze „Rowdy” wyprodukowanym przez legendarnego DJ Paula z Three Six Mafii! Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie zeszłoroczny beef MGK’a i Eminema, właściciela wytwórni Shady Records, pod której szyldem Yelawolf wydał ten album. Przypominamy, że w stacji radiowej Eminema – Shady 45, od 2012 roku nie są grane utwory Machine Gun Kelly’ego, ze względu na słowa jakie Colson skierował w kierunku 16-letniej wówczas córki Eminema Hailie Jade, kiedy powiedział, że jest ona „hot as fuck” (gorąca jak cholera).

Zobacz również: Yelawolf z pierwszym singlem z mixtape’u Trunk Muzik 3!

Yelawolf powrócił na światową scenę hip-hopu z mocnym albumem, który jest kontynuacją mixtape’ów „Trunk Muzik”. Piąty (i czwarty dla Shady Records) album studyjny będzie ostatnim, wydanym przez wytwórnię Shady Records, gdzie Michael owocnie spędził 8 lat. Premiera albumu poprzedzona została wydaniem dwóch singli „TM3” i „Catfish Billy 2”. Yelawolf udostępnił w całości album „Trunk Muzik 3” do odsłuchu na platformach streamingowych.

https://www.youtube.com/playlist?list=PL-RCpqdJ_ybMIgr-A_saxtnzTwphvMjvT&fbclid=IwAR0bI7Sx4sv0K0D7vV8anlqfvpe6VsPKvQ9HNHl2kzlcLu1MtkHm7R1hvbo

Tak prezentuje się okładka nowego albumu Yelawolfa „Trunk Muzik 3”:

Yelawolf Trunk Muzik 3 cover
Fot. Yelawolf – Trunk Muzik 3, cover

Zobacz więcej w kategorii: Muzyka rap/r&b

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze