21.3 C
Warszawa
piątek 14 czerwca • 2024
Strona głównaLIFESTYLEEkipa flesz.news w innej roli niż zazwyczaj

Ekipa flesz.news w innej roli niż zazwyczaj

Bywalcy warszawskich (i nie tylko) salonów przez dwa lata naszej aktywności przywykli do tego, że nasza ekipa robi relacje z wszelkich ciekawych wydarzeń, na których się pojawimy. Bardzo lubimy ten aspekt naszej pracy, który doceniają też nasi czytelnicy i użytkownicy kanału YouTube. Jako ambitny zespół Flesz.news, nastawiony na rozwój, w ostatnich dniach przyjęliśmy zaproszenie zaprzyjaźnionej z nami agencji PRomotion Instytut do realizacji filmu wizerunkowego dla jednego z najlepszych SPA na Mazowszu.

Nie będziemy ukrywać, że zadanie nie było łatwe, a charakter pracy, ustalenia produkcyjne i scenariuszowe daleki od naszych dotychczasowych doświadczeń.  Film wizerunkowy to nie relacja i wywiad, choć taki też popełniliśmy z p. Bogdanem Talarkiem, właścicielem Talaria SPA.

Zobacz również: Tumala, Kochanek, Pilarczyk i Lubert na finale Spring Beauty 2017 w klubie Xoxo

Podróż na plan filmowy i realizacja przebiegły zgodnie z briefem produkcyjnym, z małymi zawirowaniami w kręceniu kolejnych scen. Jak się okazało,  z tym umiemy sobie radzić. Filmowane miejsce piękne, warte polecenia na relaks, modelki atrakcyjne, nasz redakcyjny kolega Grzegorz Czepułkowski jak zawsze profesjonalny i stylowy. Na dziś, po dniach pełnych nowych wrażeń i doświadczeń, pracujemy nad efektem finalnym, którym nie omieszkamy się pochwalić.

Z całą pewnością nie będzie to nasza ostatnia realizacja tego typu, tym bardziej że film jest częścią dużej kampanii pr-owej, zaplanowanej na 2019, którą jako portal będziemy wspierać. Nie rezygnujemy przy tym z naszej podstawowej, relacyjnej działalności.

Tymczasem zapraszamy do galerii zdjęć backstage  z planu filmowego:

[Best_Wordpress_Gallery id=”734″ gal_title=”20181210170000″]

 

https://www.facebook.com/promotioninstytut

https://www.facebook.com/TalariaSpa

https://www.facebook.com/flesz.news/

 

Zobacz więcej w kategorii: Lifestyle

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze