To był wyjątkowy jubileusz jednej z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Urszula świętowała 35-lecie pracy artystycznej w Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta w Warszawie! Na koncert „Najlepsze 80-te” przybyli uznani dziennikarze muzyczni, artyści i przyjaciele wokalistki.

Urszula to jedna z najpopularniejszych gwiazd w historii polskiej sceny muzycznej. Ma na swoim koncie niezliczone przeboje, a wśród nich: „Na Sen”, „Dziś już wiem”, „Dmuchawce, latawce, wiatr”, „Konik na biegunach”, „Totalna Hipnoza”, „Szał sezonowej mody”, „Malinowy król” i wiele innych. W rok 2018 wkroczyła świętując jubileusz 35-lecia działalności artystycznej. Zakończyła go niezwykłym koncertem trasy „Najlepsze 80-te” zorganizowanym w Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta w Warszawie.

Zobacz również: Dobre prognozy Clock Machine na przyszłość

Podczas show przenieśliśmy się w szalone lata 80- te. Ejtisowe brzmienia zawładnęły sceną w trwającym ponad 2 godziny koncercie! Podczas wydarzenia prowadzonego przez Marka Sierockiego wystąpili goście specjalni – Wanda Kwietniewska (Wanda i Banda) oraz Paweł Stasiak (Papa D.). Oprócz znanych i lubianych utworów Urszuli usłyszeliśmy również takie hity jak: „Hi Fi”, „Nie będę Julią”,  czy „Gdzie jest Ola”, na ten wieczór specjalnie zmienione przez Pawła Stasiaka na wersję „Gdzie jest Ula”.

Koncertowemu szaleństwu dały się również ponieść inne gwiazdy i przyjaciele Urszuli. Wśród nich znaleźli się: Agata Młynarska, Agnieszka Rylik, Kasia Szklarczyk (zwyciężczyni ostatniej edycji „Top Model”), Eliza Gwiazda, Ewa Kuklińska, Marta Tomczak, Patrycja Wieja, Andrzej Pągowski, Krzysztof Kiersznowski, Mariusz Wawrzyńczyk, Marek Kościkiewicz, Ryszard Rembiszewski i inni.

Kilkuset fanów bawiło się w prawdziwie rock’n’rollowym klimacie, a gdy na scenę wjechał ogromny tort odśpiewało sto lat jubilatce. Finałem był słynny „Konik na biegunach” zaśpiewany w niecodziennym składzie przez Urszulę, Wandę, Pawła i… Agatę Młynarską, która pełna emocji wbiegła na scenę!

Zobacz galerię zdjęć:

Urszula, Paweł Stasiak i Wanda Kwietniewska / fot. Grzegorz Kucharski / Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta
« 1 z 11 »

Zobacz więcej w kategorii: Muzyka blues/rock/metal

2 Komentarze

  1. Szkoda, że nie wiedziałam o tym 🙁 Jedna z moich ulubionych polskich piosenkarek

  2. Nieźle się babka trzyma jak na swój wiek

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Sabaton zaprezentował nowy utwór „Great War”

Sabaton, zespół który niedawno wystąpił jako gwiazda tegorocznej