26.8 C
Warszawa
niedziela 14 lipca • 2024
Strona głównaGRYCONAN EXILES - PRZETRWAJ W BRUTALNYM ŚWIECIE CONANA BARBARZYŃCY!

CONAN EXILES – PRZETRWAJ W BRUTALNYM ŚWIECIE CONANA BARBARZYŃCY!

Wyrusz w podróż śladami najsłynniejszego barbarzyńcy w Conan Exiles – nowej grze na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Przetrwaj wśród gęstych dżungli, palących pustyń i ośnieżonych gór. Buduj, walcz i zwyciężaj!

Conan Exiles ukaże się w Polsce 8 maja 2018 roku nakładem wydawnictwa Techland, będącego partnerem firmy Koch Media. Przetrwanie, budowanie, dominacja – oto czynniki motywujące gracza w Conan Exiles. Znany fanom uniwersum, ikoniczny świat Conana może pochwalić się bogatą historią, która pozwoli odkrywać tajemnice poprzednich cywilizacji i na ich zgliszczach zbudować własne dziedzictwo. Zadaniem gracza będzie utrzymanie się przy życiu wśród bezwzględnych bóstw i ogarniętych żądzą krwi kanibali. Gracz nie tylko musi dbać o pokarm i wodę. Musi wytwarzać oręż, wznosić domy i fortece oraz mierzyć się z wrogami w brutalnych starciach.

Zobacz zapowiedź gry Conan Exiles:

Zobacz również: Metro Exodus w ofercie Techlandu

Conan Exiles dostępne będzie dostępny na PC, PS4 i Xbox One od 8 marca 2018 roku w wersji Day One zawierającej dodatkowy miecz i polską lokalizację kinową.

Zobacz również

1 KOMENTARZ

  1. grałem na wczesnym dostępie i powiem, że ma potencjał. tylko trzeba poprawic nieco bledow m.in. ze spadkiem fpsow

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze