-0.2 C
Warszawa
czwartek 30 listopada • 2023
Strona głównaROZRYWKAJESTEM EMOCJĄ - ANNA SAMUSIONEK SPOTKA SIĘ Z WIDZAMI

JESTEM EMOCJĄ – ANNA SAMUSIONEK SPOTKA SIĘ Z WIDZAMI

Anna Samusionek podzieli się swoimi doświadczeniami z publicznością na spotkaniu warsztatowym „ Jestem emocją”.

Anna Samusionek na co dzień pracuje na planie serialu „Na Wspólnej”, w którym wciela się w postać właścicielki agencji nieruchomości Ilony Zdybickiej. Nie rezygnując z aktorstwa, szuka jednak także innych sposobów na spełnienie zawodowe. Trzy lata temu Aktorka po raz pierwszy zaprezentowała publiczności swój sposób na radzenie sobie ze złymi emocjami, które ułożyła w interaktywne warsztaty „Jestem emocją”.

Zobacz również: Gala Osobowości i Sukcesy 2018 Roku za nami!

Publiczność entuzjastycznie zareagowała na odegrane scenki emocjonalne, w których miała też okazję uczestniczyć, dlatego też projekt jest realizowany w różnych miejscach w Polsce. Najbliższe spotkanie Anny Samusionek z publicznością odbędzie się  już 6.05.2018 w Talaria SPA w Trojanowie i będzie miało charakter charytatywny, wspierający Fundację Wiedza i Rozwój. Organizatorzy przewidują obecność ok. 150 gości oraz wielu reprezentantów mediów. Wydarzenie poprowadzi Michał Misiorek, dziennikarz show-businessowy.

Partnerzy wydarzenia: Gusto Premium, Talaria SPA, Świece Miolor, Creovaria, Classic Watch, Chronostar, AllMed, Biohyalux, Curamed Beauty Line, Opticcollet, Any Bloom Design for you, Lilys Little Corner, Shintai, Fundacja Wiedza i Rozwój.

Patroni medialni: modaija.pl, urodaizdrowie.pl, kobietamag.pl, women-news.pl, faceandlook.pl, planetakobiet.com.pl, imperiumkobiet.pl, lawbusinessquality.pl, oczy.mag.pl, towntrendy.pl, beautyfashionhealth.pl, mojaharmoniazycia.pl, ATV, flesz.news, creativemagazine.pl

więcej na: https://www.facebook.com/warsztatyjestememocja/

produkcja wydarzenia: https://www.facebook.com/promotioninstytutevents/

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze