RPG akcji Moonlighter wyląduje na Xbox One, PCtach i PS4 już 29 maja 2018 roku!

Wraz z twórcami z Digital Sun mamy przyjemność ogłosić, że Moonlighter – gra RPG o dzielnym Willu, sklepikarzu za dnia i łowcy przygód w nocy – zadebiutuje na konsolach Xbox One, PS4 oraz na komputerach PC we wtorek 29 maja. W dystrybucji cyfrowej gra będzie dostępna we wszystkich głównych sklepach: Windows Store, Xbox Store, PlayStation Store, Steam, GOG i innych a także w dystrybucji pudełkowej, w ramach której ukaże się limitowana Signature Edition.

Zobacz również: Moonlighter trafi na konsole Nintendo Switch

Ta ostatnia zawiera dwustronny medalion z gry, plakat z artworkiem z gry oraz Żelkowego Stworka, którego możesz miętosić niczym stress balla zastanawiając się jak przechytrzyć innych sklepikarzy z wioski Willa, czyli Rynoki. Moonlighter ukaże się w cenie cyfrowej $19.99 (i podobnie w innych walutach) a szczegóły wydania pudełkowego zostaną podane później, podobnie jak możliwość zamówień przedpremierowych.

Zobacz zwiastun zapowiadający grę Moonlighter:

Stworzona przez Digital Sun, wydawana przez 11 bit studios gra rozpoczyna swoją opowieść w chwili, gdy w czasie prac archeologicznych odkryto szereg tajemniczych wrót. Ludzie szybko zrozumieli, że prowadzą one do innych światów i wymiarów. Niebawem powstała tam również niewielka, kupiecka wioska o nazwie Rynoka – a jej głównym przeznaczeniem stało się zaopatrywanie poszukiwaczy przygód, dla których brawura i obietnica bogactwa były silniejsze niż zdrowy rozsądek…

Moonlighter to RPG akcji z elementami rogue-lite. Wciel się w postać Willa, głodnego przygód sklepikarza, który marzy, by zostać bohaterem.

Więcej informacji o grze znajdziecie pod linkami:

Po więcej informacji zapraszam na:
http://moonlighterthegame.com/
https://www.facebook.com/Moonlightergame/
https://twitter.com/DigitalSunGames
https://twitter.com/11bitstudios

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Ultra Off-Road 2019: Alaska wkrótce na Nintendo Switch

Już 25 października br. na Nintendo Switch wydany