Była wokalistka Złotego Maanamu zaprezentowała teledysk do solowego utworu na spotkaniu dziennikarzy w Talaria SPA.

W minionym tygodniu grupa dziennikarzy pism i portali lifestylowych na zaproszenie agencji PRomotion Instytut Events poznawała najlepsze na Mazowszu butikowe SPA. Program dla zaproszonych gości był bardzo bogaty, głównie zawierał elementy związane z ofertą Talarii: ruska bania, masaże, softpacki oraz zajęcia w saunach i na basenie. Zimowa aura sprawiła, że nie do końca była możliwość skorzystania z uroków parku i stawów otaczających hotel, dlatego organizatorzy zadbali o dodatkowe atrakcje dla żądnych wiedzy żurnalistów.

Zobacz również: Ekipa flesz.news w innej roli niż zazwyczaj

Jedną z nich było śniadanie prasowe z marką Tizmi, uniwersalnymi polskimi kosmetykami dedykowanymi dla bardzo młodych konsumentek i konsumentów, na którym gościem specjalnym był Conrado Moreno; drugą prasowa prezentacja teledysku byłej wokalistki Złotego Maanamu. Trzeba przyznać, że Karolina Leszko nagrała piękną balladę z pazurem (z zespołem Czarne Gitary), która wzbudziła ogólny aplauz obecnych na premierze gości.

Karolina Leszko i Czarne Gitary – Czasem popłakać chce:

W relacji z wydarzenia nie można pominąć elementu kulinarnego, bowiem szef kuchni raczył gości wymyślnymi potrawami od rana do wieczora, a Bogdan Talarek (właściciel) po opowiedzeniu arcyciekawej historii obiektu, z duchem w tle, zaprosił wszystkich na degustację nalewek by Talaria. Talaria to bezsprzecznie miejsce wyjątkowe, które oprócz wielości atrakcji przypisanych do luksusowego SPA, posiada jedną z wyjątkową: lokalizację. Jest bowiem usytuowana 100 km od Warszawy i Lublina. Nic tylko wykorzystywać każdą wolną chwilę na relaks, nawet w środku tygodnia. Partnerem transportowym wydarzenia byli: TanieTaxi.com i Volvo.

Zobacz więcej w kategorii: Lifestyle

2 Komentarze

  1. lans kolejnego badziewia co łaknie sławy

  2. Myślałam, że chodzi o tą z The Voice of Poland 😀

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Maciej Musiał: Trzeba się przytulać 4 h dziennie, bo to redukuje stres

Zdaniem Macieja Musiała zbawienny wpływ na nasze samopoczucie