18.5 C
Warszawa
sobota 18 maja • 2024
Strona głównaLIFESTYLEBARBARA KURDEJ-SZATAN: PO RAZ PIERWSZY ZAPROSIŁAM NA ŚWIĘTA CAŁĄ RODZINĘ DO SIEBIE

BARBARA KURDEJ-SZATAN: PO RAZ PIERWSZY ZAPROSIŁAM NA ŚWIĘTA CAŁĄ RODZINĘ DO SIEBIE

Te święta dla Barbary Kurdej-Szatan będą nie lada sprawdzianem. Odwiedzą ją bowiem rodzice, teściowie oraz rodzeństwo jej i męża. W sumie przy stole zasiądzie 13 osób, a ona, jako pani domu, musi jak najlepiej zadbać o wyjątkową atmosferę. To będzie swoisty rewanż za czasy, kiedy spędzali ten czas w rodzinnych domach. Aktorka podkreśla, że nie lubi zostawiać niczego na ostatnią chwilę. Bożonarodzeniowe dekoracje są już gotowe, teraz tylko trzeba się zająć świątecznym menu.

Barbara Kurdej-Szatan w tym roku urządza Wigilię i święta w nowym domu, do którego wraz z mężem przeprowadzili się zaledwie kilka miesięcy temu. Aktorka jest podekscytowana, a jednocześnie nie ukrywa, że czuje nutkę niepewności i obawia się, czy wszystko wypadnie jak najlepiej, a goście wyjdą usatysfakcjonowani.

– Święta w tym roku spędzam u siebie w domu. Po raz pierwszy zaprosiłam całą rodzinę do siebie, także na pewno jest to dla mnie wyzwanie, bo co roku dzieliliśmy święta, byliśmy trochę u moich rodziców, trochę u teściów i wspaniale, że ze wszystkimi się widzieliśmy, ale jednak te kilometry były trochę uciążliwe. Teraz po raz pierwszy zapraszam do siebie – mówi agencji Newseria Barbara Kurdej-Szatan, aktorka i prezenterka.

Aktorka jest właśnie na etapie ustalania świątecznego menu. Już teraz zdradza, że na stole na pewno nie zabraknie tradycyjnych potraw, ale też znajdzie się coś specjalnego.

– Oczywiście mama i teściowa już zapowiedziały, że przywiozą pełno różnych potraw, więc pewnie niewiele mi zostanie. Śmiałam się już, że w takim razie zostały mi pierniczki do przygotowania, ale nie dam się, jeszcze je zaskoczę i zrobię coś sama – mówi Barbara Kurdej-Szatan.

Święta to także prezenty, które nabierają szczególnego znaczenia, gdy w rodzinie są małe dzieci, które z nieukrywaną radością siadają przy choince i rozpakowują upominki. Aktorka podkreśla, że jej sześcioletnia córeczka Hania w kwestii prezentów jest zdecydowana i z natłoku propozycji potrafi wybrać to, co ją najbardziej interesuje.

– Teraz wszystko reklamują w telewizji, przeróżne zabawki i moje dziecko, jak to dzieci, najpierw wszystko by chciała, ale na szczęście potrafi wybrać sobie jedną rzecz, już na mikołaja sobie wybrała i nie była zachłanna, żeby chcieć więcej – mówi Barbara Kurdej-Szatan.

Po świętach aktorkę również czeka sporo pracy. Będzie ona bowiem jedną z prowadzących Sylwestra Marzeń z Dwójką w Zakopanem. Na scenie wraz z mężem zaprezentuje również swoje możliwości wokalne.

(źródło: Newseria.pl)

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze