21.5 C
Warszawa
sobota 22 czerwca • 2024
Strona głównaLIFESTYLEASIA ARGENTO - INICJATORKA RUCHU #METOO, WYKORZYSTAŁA SEKSUALNIE 17-LATKA!

ASIA ARGENTO – INICJATORKA RUCHU #METOO, WYKORZYSTAŁA SEKSUALNIE 17-LATKA!

Asia Argento, inicjatorka ruchu #meToo, która jako pierwsza oskarżyła o molestowanie seksualne Harveya Weinsteina, sama została oskarżona o molestowanie.

Asia Argento jest włoską aktorką i reżyserką filmową, to ona była jedną z pierwszych osób, które publicznie oskarżyły Harveya Weinsteina o molestowanie seksualne. Informowała opinię publiczną, że w 1997 roku w Cannes, kiedy miała 21 lat, została przez niego zgwałcona.

Jak donosi „New York Times” w 2013 roku w Los Angeles aktorka zapłaciła 17-letniemu wówczas Jimmi’emu Bennett’owi, który chciał ją oskarżyć o wykorzystywanie seksualne. Młody aktor zażądał w pozwie kwoty 3,5 miliona dolarów, ostatecznie włoska aktorka dogadała się z nim na kwotę 380 tysięcy dol. i uzgodniła z nim, że sprawa ma nie ujrzeć światła dziennego. Według „New York Timesa” ustalanie pomiędzy nimi warunków umowy, odbyło się w kwietniu 2018 roku. Dziennikarze „New York Timesa” widzieli dokumenty potwierdzające zawarcie ugody.

37-letnia Argento w 2013 roku miała podstępem zaciągnąć 17-letniego aktora do pokoju hotelowego, wcześniej go upijając. Seks w Kalifornii jest legalny od 18 lat, więc włoska aktorka może być oskarżona o pedofilię. Zaalarmowane media zaczęły już atakować działaczkę ruchu #meeToo, nazywając ją hipokrytką.

Zobacz więcej w kategorii: Lifestyle

Zobacz również

2 KOMENTARZE

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze