Słynna grupa Anonymous ujawnia, że amerykańska agencja kosmiczna NASA przygotowuje się na ujawnienie prawdy o UFO, o tym, że nie jesteśmy sami w kosmosie. „Jesteśmy na granicy dokonania jednego z największych bezprecedensowych odkryć w historii” – miał powiedzieć profesor Thomas Zurbuchen, rzecznik NASA.

Kultowa już organizacja hakerska zrzeszona pod nazwą Anonymous włamywała się już na konta członków ISIS, badała tajemnice Donalda Trumpa oraz udzielała się podczas słynnej akcji protestacyjnej w Polsce, wytoczonej przeciw umowie ACTA. Teraz hakerzy zabrali się za sekrety NASA. Wg. ostatniego nagrania Anonymous na Youtubie, NASA przygotowuje się do ujawnienia informacji na temat pozaziemskiego życia.

Zobacz także: Czego szukamy w internecie?

Film w języku angielskim możecie zobaczyć poniżej:

Informacje na ten temat miały zostać ujawnione podczas prac amerykańskiego komitetu ds Kosmosu i Technologii reprezentowanego przez przez profesora Thomasa Zurbuchen`a. Zgodnie z jego wypowiedzią:

„Nasza cywilizacja zbliża się do momentu odkrycia dowodów na pozaziemskie życie w kosmosie. Biorąc pod uwagę wszystkie rodzaje aktywności i misji, które poszukują obcego życia, znajdujemy się na granicy jednego z największych i najważniejszych odkryć w historii.”

Czy ta wypowiedź jest dowodem na istnienie obcych cywilizacji? Czy NASA wkrótce zaszokuje opinię publiczną?

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Mali pacjenci oddziałów onkologicznych wyszli na wybieg w towarzystwie m.in. takich gwiazd jak Szymon Majewski czy Beata Tadla

14 października 2019 roku, w Hulakula Rozrywkowe Centrum