16.1 C
Warszawa
piątek 9 czerwca • 2023
Strona głównaGRYZOBACZ BRUDNĄ ROBOTĘ - DOSTĘPNE TYLKO W POLSCE WYDANIE PREMIUM SERIAL CLEANER

ZOBACZ BRUDNĄ ROBOTĘ – DOSTĘPNE TYLKO W POLSCE WYDANIE PREMIUM SERIAL CLEANER

Wydawnictwo Techland prezentuje kolejny tytuł w portfolio, który pojawi się w Edycji Specjalnej. Serial Cleaner będzie dostępny w zestawie „Brudna Robota”. Produkcja studia iFun4All pojawi się w Polsce na sklepowych półkach już 14 lipca.

Serial Cleaner to szybka gra akcji z elementami skradanki, kładąca nacisk na fabułę i testująca zręczność gracza. Charakteryzuje się wyjątkowym stylem graficznym, inspirowanym estetyką lat 70. XX wieku i nawiązuje do klasyków kina gangsterskiego takich jak  „Pulp Fiction” czy też seriali kryminalnych – na czele z „Fargo”. Niektóre poziomy w grze są inspirowane autentycznymi miejscami zbrodni, które deweloper odnalazł studiując archiwa amerykańskiej prasy.

Edycja premium gry będzie składać się z:
•pocztówek z miejsc zbrodni, sprzątanych przez bohatera
•zestawu naklejek
•plakatu
•wizytówki cleanera
•zawieszki na drzwi, pozwalającej ci na bezstresowe sprzątanie pokoju
•dodatków cyfrowych: ścieżka dźwiękowa, fan kit

W Serial Cleaner gracz wciela się w zawodowego czyściciela, którego zadaniem jest usunąć z miejsca zbrodni ciała ofiar, ślady krwi, narzędzia mordu i inne dowody. Wykonujący brudną robotę musimy wystrzegać się patrolujących okolicę policjantów i wykazać nie lada sprytem, korzystając choćby z szaf do chowania się czy przedmiotów, mogących wywieść strażników w pole.

Zobacz także: Arkadiusz Jakubik w nowej grze Bloober Team – Observer

Jednym z wyjątkowych elementów jest system Real-Word Data. Jeśli gramy podłączeni do internetu np. w nocy, w grze również jest noc, co ma wpływ na rozgrywkę. Niektóre z Challenge Modes będą dostępne tylko o określonej porze, a godzina rozgrywki ma wpływ również m.in. na zasięg wzroku wszystkich typów policjantów czy zasięg dźwięku generujących go maszyn.

Serial Cleaner w pudełkowym wydaniu nakładem Wydawnictwa Techland pojawi się w wersji na PC już 14 lipca.

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze