-1.6 C
Warszawa
czwartek 7 grudnia • 2023
Strona głównaLIFESTYLEANNA SAMUSIONEK ZOSTAŁA OPIEKUNKĄ DO DZIECKA?

ANNA SAMUSIONEK ZOSTAŁA OPIEKUNKĄ DO DZIECKA?

Anna Samusionek, gwiazda serialu „Na wspólnej” z małym chłopcem w ramionach – takie zdjęcia pojawiły się w sieci. Czyżby aktorka została opiekunką do dziecka?

Wygląda na to, że Anna Samusionek znów ma dobry czas. Zauważyliśmy, że z jej twarzy niemal nie schodzi uśmiech. Ostatnio na planie „Za kierownicą SsangYong” zachwycała wszystkich swoim wyglądem i czarującym uśmiechem. Najbardziej na obecności nowej „cioci”, która chętnie nosiła malucha na rękach, przytulała i zabawiła skorzystał mały Eryk Martyński. Niemowlak ze swoją mamą Miss Egzotica i aktorką Divine Kitenge-Martyńską podobnie jak Samusionek byli gośćmi kolejnego odcinka programu motoryzacyjnego.

Zobacz również: Stylistka Wiganna Papina wzięła udział w projekcie filmowym dla marki samochodowej

Nie był to debiut chłopca przed kamerą. Maluch niemal od urodzenia gra z Divine w „Barwach szczęścia”. Podczas kręcenia materiału nie sprawiał żadnych problemów, a wręcz przeciwnie pojawienie się dziecka na nagraniach wywołało euforię wśród całej ekipy, a szczególnie u Ani Samusionek. Aktorka złapała wspólny język z Erykiem i jego mamą, dzięki czemu praca przebiegała sprawnie w przyjaznej atmosferze.

Wszystkiemu zza kulis przyglądali się mąż Divine, muzyk Tomasz Martyński i zaprzyjaźniony od samego początku z projektem marki SsangYong Bogdan Czarnik.

Zobacz zdjęcia z planu zdjęciowego:

[Best_Wordpress_Gallery id=”695″ gal_title=”20180927210000″]

Zobacz więcej w kategorii: Lifestyle

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze