Bardzo aktywna ostatnio w mediach para blogerów – Lana Lifestyle (Dominika Szmyt) oraz Winicjusz Rzymyszkiewicz wsparła akcję honorowego krwiodawstwa Wampiriada. Wy też możecie pomóc!

Projekt Wampiriady jest obecnie realizowany w randze ogólnopolskiej wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Już od 14 lat studenci zaangażowani w działanie Niezależnego Zrzeszenia Studentów mają okazję działać na rzecz honorowego krwiodawstwa wspomagając służbę zdrowia. Według statystyk w Polsce potrzeba krwi co 15 sekund. Co więcej, mimo tego, że co roku liczba krwiodawców zwiększa się o około 3,6% to w tym samym czasie zapotrzebowanie rośnie o mniej więcej 8,6%.

Zobacz również: Winicjusz Rzymyszkiewicz nową twarzą salonu znanego fryzjera gwiazd! Kogo jeszcze stylizuje Grzegorz Solnica?

Po oddaniu krwi każdy krwiodawca może liczyć na wiele korzyści. Między innymi, każda osoba oddająca krew ma zapewniony posiłek regenerujący. Przy okazji, każdy krwiodawca ma możliwość uzyskania bezpłatnych badań laboratoryjnych. Organizatorzy starają się także zapewnić zniżki oraz rabaty do teatrów i kawiarni.

Fot. BEWphoto

 

2 Komentarze

  1. Gratulacje za tak szczytną akcję!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Maciej Musiał: Trzeba się przytulać 4 h dziennie, bo to redukuje stres

Zdaniem Macieja Musiała zbawienny wpływ na nasze samopoczucie