7.2 C
Warszawa
wtorek 23 kwietnia • 2024
Strona głównaLIFESTYLEZNANI BLOGERZY WINICJUSZ RZYMYSZKIEWICZ I DOMINIKA SZMYT WSPIERAJĄ AKCJĘ HONOROWEGO KRWIODAWSTWA!

ZNANI BLOGERZY WINICJUSZ RZYMYSZKIEWICZ I DOMINIKA SZMYT WSPIERAJĄ AKCJĘ HONOROWEGO KRWIODAWSTWA!

Bardzo aktywna ostatnio w mediach para blogerów – Lana Lifestyle (Dominika Szmyt) oraz Winicjusz Rzymyszkiewicz wsparła akcję honorowego krwiodawstwa Wampiriada. Wy też możecie pomóc!

Projekt Wampiriady jest obecnie realizowany w randze ogólnopolskiej wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Już od 14 lat studenci zaangażowani w działanie Niezależnego Zrzeszenia Studentów mają okazję działać na rzecz honorowego krwiodawstwa wspomagając służbę zdrowia. Według statystyk w Polsce potrzeba krwi co 15 sekund. Co więcej, mimo tego, że co roku liczba krwiodawców zwiększa się o około 3,6% to w tym samym czasie zapotrzebowanie rośnie o mniej więcej 8,6%.

Zobacz również: Winicjusz Rzymyszkiewicz nową twarzą salonu znanego fryzjera gwiazd! Kogo jeszcze stylizuje Grzegorz Solnica?

Po oddaniu krwi każdy krwiodawca może liczyć na wiele korzyści. Między innymi, każda osoba oddająca krew ma zapewniony posiłek regenerujący. Przy okazji, każdy krwiodawca ma możliwość uzyskania bezpłatnych badań laboratoryjnych. Organizatorzy starają się także zapewnić zniżki oraz rabaty do teatrów i kawiarni.

Fot. BEWphoto

 

Zobacz również

2 KOMENTARZE

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze