Zegarki TORII – gwarancja luksusu

Zegarki TORII – gwarancja luksusu

- Kategoria: MODA
12781
3
Fot. mat. prasowy

Torii inspiruje nowe pokolenie twórczych i oryginalnych osobowości. Marka dla osób, które pragną harmonijnego rozwoju i wiedzą, że zmiana jest wpisana w rytm kreatywnego życia. Bogaty asortyment oraz możliwość komponowania własnych wersji zegarka, pozwolą każdemu wyrazić siebie i wyróżnić się z tłumu.

Amulet na drodze do idealnej harmonii

Japońska idea „WA”, czyli harmonia we wszystkich dziedzinach życia przyświeca całemu konceptowi marki. Przez wieki „WA” symbolizowało zgodę, do której powinien dążyć świat ożywiony i nieożywiony. Dziś termin ten znajduje odbicie w designie. Dzięki temu japońskie przedmioty wyróżnia piękno i funkcjonalność. Torii powstało właśnie na fundamencie WA, jest symboliczną bramą łączącą świat ludzi i duchów, zegarek zaś,  amuletem, który chroni i pomaga dotrzeć bezpiecznie do celu.

Najwyższej jakości materiał i gwarancja luksusu

Zegarki wyposażone są w szkła z warstwą szafirową oraz niezawodny japoński mechanizm kwarcowy. Wszystkie czasomierze charakteryzują się wysoką wodoszczelnością do 5 ATM oraz międzynarodową dwuletnią gwarancją. Antyalergiczna stal szlachetna, z której wykonano kopertę oraz bransolety zegarków Torii, to najwyższej jakości materiał i gwarancja luksusu.

Fot. mat. prasowy

Cała linia reprezentuje sobą to, co w Torii najważniejsze, oddaje istotę marki, czyli:

– ascetyczny styl,
– kunszt wykonania,
-doskonałe rzemiosło, to ukłon w stronę sztuki precyzji,
– praktyczne rozwiązania, m.in. pokryte masą illuminacyjną wskazówki, niezawodna, japońska technologia, wodoszczelność na poziomie 10 ATM,
– oraz przesłanie, energię płynącą z mocy żywiołów.

Torii to marka dla tych, którzy wierzą w siłę intuicji, dla marzycieli, których fascynuje świat magii. Sprawdzi się również w przypadku osób, które twardo stoją na ziemi, ci docenią kunszt wykonania, oraz klasyczną elegancję zegarków Torii. Marka, mimo 2 lat obecności na rynku, zdobyła już liczne grono fanów, jej działania dostrzegane są również przez media – w październiku 2019 roku Torii zdobyło nagrodę „Lidera eleganckich zegarków” na Gali Business Woman & life.

Fot. mat. prasowy

Zobacz więcej na: toriiwatches.com.

(artykuł sponsorowany)

Zobacz więcej w kategorii: Moda

3 Komentarze

 1. Kupiłam zegarek w CH Mokotów jakiś miesiąc temu i dla mnie OK. Wszystko gra, jest piękny 🙂

 2. Witam
  Wykonanie tych zegarków to istna tragedia.
  Próżnią się a na dodatek potrafią się rozlecieć.
  Wystarczy też poczytać inne opinie.
  Tragedia…

 3. Nikomu nie polecam zegarków Torii. Chyba już lepiej kupić zegarek na targu za 50 zł, będziecie bardzo zadowoleni. W moim modelu po niecałym miesiącu noszenia odpadł indeks godziny 6, jak a zegarek za 600 zł słabo, nawet bardzo.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ZOBACZ RÓWNIEŻ

All in one – kompleksowa regeneracja

Cera zmęczona po lecie? Wymaga intensywnej regeneracji? Postaw