Torii inspiruje nowe pokolenie twórczych i oryginalnych osobowości. Marka dla osób, które pragną harmonijnego rozwoju i wiedzą, że zmiana jest wpisana w rytm kreatywnego życia. Bogaty asortyment oraz możliwość komponowania własnych wersji zegarka, pozwolą każdemu wyrazić siebie i wyróżnić się z tłumu.

Amulet na drodze do idealnej harmonii

Japońska idea „WA”, czyli harmonia we wszystkich dziedzinach życia przyświeca całemu konceptowi marki. Przez wieki „WA” symbolizowało zgodę, do której powinien dążyć świat ożywiony i nieożywiony. Dziś termin ten znajduje odbicie w designie. Dzięki temu japońskie przedmioty wyróżnia piękno i funkcjonalność. Torii powstało właśnie na fundamencie WA, jest symboliczną bramą łączącą świat ludzi i duchów, zegarek zaś,  amuletem, który chroni i pomaga dotrzeć bezpiecznie do celu.

Najwyższej jakości materiał i gwarancja luksusu

Zegarki wyposażone są w szkła z warstwą szafirową oraz niezawodny japoński mechanizm kwarcowy. Wszystkie czasomierze charakteryzują się wysoką wodoszczelnością do 5 ATM oraz międzynarodową dwuletnią gwarancją. Antyalergiczna stal szlachetna, z której wykonano kopertę oraz bransolety zegarków Torii, to najwyższej jakości materiał i gwarancja luksusu.

Fot. mat. prasowy

Cała linia reprezentuje sobą to, co w Torii najważniejsze, oddaje istotę marki, czyli:

– ascetyczny styl,
– kunszt wykonania,
-doskonałe rzemiosło, to ukłon w stronę sztuki precyzji,
– praktyczne rozwiązania, m.in. pokryte masą illuminacyjną wskazówki, niezawodna, japońska technologia, wodoszczelność na poziomie 10 ATM,
– oraz przesłanie, energię płynącą z mocy żywiołów.

Torii to marka dla tych, którzy wierzą w siłę intuicji, dla marzycieli, których fascynuje świat magii. Sprawdzi się również w przypadku osób, które twardo stoją na ziemi, ci docenią kunszt wykonania, oraz klasyczną elegancję zegarków Torii. Marka, mimo 2 lat obecności na rynku, zdobyła już liczne grono fanów, jej działania dostrzegane są również przez media – w październiku 2019 roku Torii zdobyło nagrodę „Lidera eleganckich zegarków” na Gali Business Woman & life.

Fot. mat. prasowy

Zobacz więcej na: toriiwatches.com.

(artykuł sponsorowany)

Zobacz więcej w kategorii: Moda

2 Komentarze

  1. Witam
    Wykonanie tych zegarków to istna tragedia.
    Próżnią się a na dodatek potrafią się rozlecieć.
    Wystarczy też poczytać inne opinie.
    Tragedia…

  2. Nikomu nie polecam zegarków Torii. Chyba już lepiej kupić zegarek na targu za 50 zł, będziecie bardzo zadowoleni. W moim modelu po niecałym miesiącu noszenia odpadł indeks godziny 6, jak a zegarek za 600 zł słabo, nawet bardzo.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Gwiazdy na pokazie DE LA GARZA. Sprawdź kto się pojawił!

Antek Królikowski, Rafał Collins, Rafał Zawierucha, Fit Lovers,