22.4 C
Warszawa
czwartek 21 września • 2023
Strona głównaGRYWEŹ UDZIAŁ W SLAVIC GAME JAM I STWÓRZ GRĘ POD OKIEM TECHLANDU!

WEŹ UDZIAŁ W SLAVIC GAME JAM I STWÓRZ GRĘ POD OKIEM TECHLANDU!

Kolejna edycja Slavic Game Jam – 48-godzinnego maratonu programistycznego – obędzie się w Warszawie w dniach 28-30 lipca. W tym roku jednym z głównych partnerów wydarzenia jest studio Techland, więc uczestnicy imprezy będą mogli stworzyć swoją produkcję m.in. pod okiem naszych specjalistów.

Slavic Game Jam powstał jako polska odpowiedź na Nordic Game Jam organizowany w Kopenhadze. W 2015 roku w wydarzeniu wzięło udział ponad 200 osób, a rok później – 300. To pozwoliło warszawskiej imprezie dołączyć do grona największych jamów w Europie. Slavic Game Jam ma otwarty charakter – każdy pasjonat tworzenia gier może wziąć w nim udział i powalczyć o nagrody, tworząc w dwie doby produkcję na podany temat.

Podczas Slavic Game Jam uczestnicy będą mogli korzystać ze wsparcia Ambasadorów Techlandu. Specjaliści z zakresu projektowania poziomów, animacji czy grafiki będą wspierać swoim doświadczeniem. Techland przygotuje także na to wydarzenie wyjątkową strefę chilloutu, gdzie będzie można złapać oddech podczas wytężonej pracy.

Pomysłodawcami Slavic Game Jamu są członkowie Koła Naukowego Twórców Gier Polygon, które od 2009 roku działa na Politechnice Warszawskiej. Koło liczy sobie ponad 400 osób zarejestrowanych na facebooku oraz średnio około 100 osób spotykających się regularnie w ramach cotygodniowych prezentacji tematycznych, wykładów i warsztatów. Jam odbędzie się w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych przy ulicy Koszykowej 86.

Więcej informacji o SGJ 2017:
Oficjalna strona wydarzenia: http://slavicgamejam.org/
Oficjalna strona KNTG Polygon: http://polygon.pw.edu.pl/
Facebook: fb.com/SlavicGameJam

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze