29.9 C
Warszawa
piątek 12 lipca • 2024
Strona głównaFILMPOLAROID - NOWY HORROR I NOWA DATA PREMIERY!

POLAROID – NOWY HORROR I NOWA DATA PREMIERY!

Twórcy horrorów „The Ring” oraz „The Grudge – Klątwa” postanowili raz jeszcze sięgnąć po motywy z kina grozy. „Polaroid” odwołuje się do lęku, jaki czasem budzić mogą rekwizyty z dawnych czasów.

Przedmiotem, który wyzwala lawinę przerażających i nieodwracalnych zdarzeń, jest w tym przypadku stary aparat fotograficzny typu Polaroid. Film jest rozwinięciem krótkiego metrażu norweskiego twórcy Larsa Klevberga pod tym samym tytułem. 14-minutowy „Polaroid” otrzymał w 2015 roku główne nagrody podczas Los Angeles Horror Competition.

Scenerię dla nowego horroru znaleziono w malowniczym portowym mieście Halifax (Nowa Szkocja, Kanada), siedzibie pięciu znanych uniwersytetów, a także największym na świecie miejscu pochówku ofiar katastrofy Titanica.

Zobacz również: Annabelle: Narodziny Zła. Już za miesiąc premiera w polskich kinach!

Nastolatka Bird Fitcher kupuje w antykwariacie tajemniczy aparat. Polaroid czasy świetności ma już za sobą, ale jest wciąż sprawny. Grupa przyjaciół uznaje go za doskonały gadżet na zbliżającą się imprezę, ale niedługo potem osoby uwiecznione na zdjęciach zaczynają ginąć w niewyjaśnionych okolicznościach. Czy bohaterom uda się oszukać przeznaczenie i powstrzymać wydarzenia prowadzące do tragicznego końca?

Zobacz polski zwiastun filmu „Polaroid”:

„Polaroid” w kinach od 25 sierpnia!

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze