26 C
Warszawa
sobota 22 czerwca • 2024
Strona głównaLIFESTYLEVINGA 3 płótnem Szymona Hołubowskiego. Elektryczna Deska Surfingowa w kolorach emocji !

VINGA 3 płótnem Szymona Hołubowskiego. Elektryczna Deska Surfingowa w kolorach emocji !

W sercu malowniczej Warszawskiej Pragi, w urokliwej czerwono-ceglastej przestrzeni, w Restauracji Warszawa Wschodnia by Mateusz Gessler, w magiczny wtorkowy wieczór 4 czerwca, rozegrało się niezwykłe wydarzenie pod nazwą Art Tasting Series by Mateusz Gessler. Zainicjowane przez dwóch wyjątkowych twórców: Mateusza Gesslera wybitnego artysty kulinarnego, który doskonale operuje smakami i aromatami, tworząc niezapomniane doznania kulinarne oraz Szymona Hołubowskiego malarza, rysownika, uważnego obserwatora codzienności, który zaskarbił sobie serca wielu kolekcjonerów w całej Europie dzięki swoim dynamicznym, abstrakcyjnym dziełom, które wyrażają emocje w pełnej krasie oraz Galerię MAG prowadzoną przez Annę Annomalię.

Wieczór napełniony subtelnie brzmiącymi dźwiękami muzyki ze sprzętu firmy Manron został urozmaicony wykwintnymi przekąskami, które serwowała Restauracja Warszawa Wschodnia by Mateusz Gessler. W tej wyjątkowej atmosferze rozgrywał się niecodzienny performance na żywo. Motto przewodnie wydarzenia, „Manifestacja życia w pełnej esencji piękna, luksusu i sztuki”, idealnie oddawało jego naturę.

Spotkanie, na które przybyło liczne grono zaproszonych gości, było również doskonałą okazją do przedstawienia pierwszej odsłony wspólnego projektu Dobrych Jachtów, będących partnerem wydarzenia, oraz Galerii MAG, zatytułowanego „Masterpieces on Water”. W ramach tego unikalnego przedsięwzięcia czołowi artyści przekształcają ekskluzywne sprzęty motorowodne w unikalne dzieła sztuki, tworząc synergiczną harmonię pomiędzy sztuką a luksusem.

Jednym z najnowszych produktów w ofercie Dobre Jachty Surf są deski renomowanej szwedzkiej firmy AWAKE. VINGA3, stała się płótnem dla twórczości Szymona Hołubowskiego. Artysta przemienił deskę w pełne barwnych emocji arcydzieło, które zachwycało swoim blaskiem i intensywnością barw. Obecnie deska VINGA3 – dzieło Szymona Hołubowskiego, jest do nabycia w firmie Dobre Jachty. Warto podkreślić, że ta unikatowa pozycja nie znajduje swojego odpowiednika nie tylko w kraju, ale także na skalę globalną.

 

Autor: Joanna Mossakowska

 

 

 

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze