-3.7 C
Warszawa
piątek 1 grudnia • 2023
Strona głównaBIZNESVII edycja konferencji Top Industry Summit już 7 listopada

VII edycja konferencji Top Industry Summit już 7 listopada

VII edycja jednego z najważniejszych wydarzeń branży przemysłowej – konferencja Top Industry Summit odbędzie się już 7 listopada w warszawskim hotelu The Westin pod patronatem honorowym Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju.

Obecnie coraz częściej mówi się o wszechobecnej robotyce, czy sztucznej inteligencji, które stają się nieodłącznym elementem naszego życia. Sektor energetyczny, farmacja czy przemysł ciężki, nie wspominając o wszelkiego rodzaju produkcji, to tylko część sektorów, w których automatyzacja jest wykorzystywana na szeroką skalę. Tegorocznemu forum przyświeca idea debaty o wyzwaniach, jakie stwarza postępująca czwarta rewolucja przemysłowa.

Zobacz również: Plebiscyt i gala Wiktoria najbardziej spektakularnym wydarzeniem 2018 roku!

Zaproszeni eksperci ze świata nauki i biznesu podzielą się swoją wiedzą dotyczącą rozwoju nowych technologii oraz odpowiedzą na wszelkie pytania nurtujące gości. Wśród podejmowanych tematów znajdą się zagadnienia dotyczące przemysłu w dobie robotyki i automatyki, współczesnej wizji mobilności, efektywności sektora gazowego i energetycznego czy też cyberbezpieczeństwa oraz sztucznej inteligencji. Poznamy również odpowiedzi na pytania jak skutecznie wykorzystać potencjał płynący z machine learning oraz jak stworzyć nowoczesną firmę w oparciu o efektywną współpracę biznesu i nauki.

Zgodnie z tradycją, zwieńczeniem konferencji będzie gala rozdania „Diamentów Top Industry”. Nagrody te uhonorują najważniejsze osiągnięcia oraz najbardziej wyróżniające się spółki, projekty i osobowości w całej branży. Kapituła konkursowa nagrodzi laureatów w kategoriach takich jak: produkt roku, osobowość branży, lider technologii ale i wiele innych.

Partnerem głównym wydarzenia jest PKO Bank Polski.

Partnerami złotymi zostali: Engie Polska, Future Pipe Industries, Nask SA oraz Toyota Motor Poland.

Partnerami wydarzenia są: APA Group, Autoland, Bank Gospodarstwa Krajowego, Robert Bosch, Canon Polska, Cigno Consulting, Kancelaria DZP, Fracht FWO Polska, Ghelamco, ING Bank Śląski, Kongsberg Automotive, Lyreco, Marvipol, Microstrategy, Nord Partner, Pocztylion Arka Powszechne Towarzystwo Emerytalne, Precia Polska, Sage Polska.

Partnerem gali natomiast jest Alfavox.

Rejestracja na wydarzenie: http://www.executive-club.com.pl/konferencje/chemia/7-listopada-2018/rejestracja/

Zobacz więcej w kategorii: Biznes

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze