23 C
Warszawa
wtorek 23 lipca • 2024
Strona głównaGRYBENDY AND THE INK MACHINE - WERSJA PLAYSTATION 4 OD 20 LISTOPADA

BENDY AND THE INK MACHINE – WERSJA PLAYSTATION 4 OD 20 LISTOPADA

Wskocz w świat przerażających kreskówek w Bendy and the Ink Machine – oryginalnym horrorze, który po ciepłym przyjęciu na PC trafi na konsolę PlayStation 4. Wydawnictwo Techland, będące partnerem Maximum Games, wprowadzi tę produkcję na polski rynek 20 listopada.

Gracz jako Henry – były pracownik studia animacji – trafi do dawnego miejsca pracy odpowiadając na tajemnice zaproszenie szefa. Opuszczone studio w niczym jednak nie przypomina miejsce znanego Henry’emu, a co gorsze bohater tworzonych w nim przed laty kreskówek – Bendy, został w niewyjaśnionych okolicznościach ożywiony i za cel postawił sobie polowanie na jednego ze swoich twórców.

Zobacz również: Nowy dodatek do This War of Mine: Stories – The Last Broadcast zadebiutuje już 14 listopada

Czy bohater wydostanie się z animowanego koszmaru?

Bendy and the Ink Machine, powstałe w niezależnym kanadyjskim studio TheMeatly Games, to nietypowy horror z oprawą inspirowaną kreskówkami z lat 20-tych. Obserwowana w ujęciu z pierwszej osoby rozgrywka polega na eksploracji zakamarków studia, rozwiązywaniu zagadek i ukrywaniu się przed przeciwnikami i w ostateczności walce.

Bendy and the Ink Machine debiutuje na PS4 20 listopada 2018 roku. Produkcja do tej pory dostępna była na PC i może pochwalić się bardzo pozytywnymi recenzjami użytkowników na platformie Steam.

Zobacz więcej w kategorii: Gry

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze