Krakowski zespół Clock Machine zaprezentował w sieci swój nowy utwór pt. „Prognozy”. Piosenka porwie nas w świat najróżniejszych emocji, ale też niepewności.

W utworze „Prognozy” możemy poczuć wszystkie te uniesienia, miłości, nienawiści radości, smutki i życiowe lekcje. „Żyjemy w czasach, w których przeżywamy więcej i intensywniej niż kiedykolwiek. Jednak, im jesteśmy starsi, im bardziej brniemy w życiowe labirynty, tym mniej czujemy, że wiemy cokolwiek” – opowiada krakowski zespół.

Zobacz również: Rosalie. – Spokojnie. Premiera czwartego singla z debiutanckiego albumu

Teledysk i singiel zwiastują nową, zupełnie odmienną płytę Clock Machine. Usłyszymy na niej, jak zespół dogłębnie analizuje różne oblicza relacji międzyludzkich. Jak mówi o próbach odnalezienia wspólnego języka z drugim człowiekiem. O słodkich sukcesach i gorzkich porażkach. Nowy krążek będzie miał swoją premierę na początku 2019 roku. Zespół można także zobaczyć na koncertach w całej Polsce. W skład zespołu wchodzą Igor „Igo” Walaszek – wokal, Kuba Wojtas – gitara, Konrad Nikiel – bas, Piotr Wykurz- perkusja, Marcin Pater – produkcja/realizacja dźwięku.

Zobacz teledysk Clock Machine – Prognozy:

Zobacz więcej w kategorii: Muzyka blues/rock/metal

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Mocne uderzenie tej jesieni – na jakie koncerty warto się wybrać

Pozornie może się wydawać, że miejsce pubów idealnych