8 C
Warszawa
środa 24 kwietnia • 2024
Strona głównaLIFESTYLEUCZTA ZMYSŁÓW. W STUDIO SANTE ZAPREZENTOWANO BIOWITALNOŚĆ W JEDZENIU

UCZTA ZMYSŁÓW. W STUDIO SANTE ZAPREZENTOWANO BIOWITALNOŚĆ W JEDZENIU

25 stycznia w Studio Sante Uzdrowisko Miejskie w Warszawie odbył się event, którego tematem była biowitalność w jedzeniu. Podczas wydarzenia zaprezentowano sposoby zdrowego odżywiania.

Galę poprowadzili:

Aleksander Kwiatkowski – Doradca biznesowy, ekspert i konsultant w zakresie tworzenia i wdrażania strategii wzrostu, budowania wartości firm, komercjalizacji innowacji, własności intelektualnej, oraz rozwoju organizacji. Specjalizuje się w międzynarodowych programach rozwoju przedsiębiorstw. Ukończył m.in. Executive MBA na Uniwersytecie Illinois, Urbana Champagne, oraz Zarządzanie i Marketing na Uniwersytecie Warszawskim. Oficjalny reprezentant agendy rządowej przy Ministerstwie Gospodarki Dubaju – Dubai FDI. Jest współautorem książek „Walka z Rekinami Biznesu” oraz „Sukces w Niszach Rynkowych”. Obecnie pracuje nad nową publikacją „Droga do mentalnej dojrzałości w oparciu o biowitalność w pożywieniu oraz preferencje genetyczne i warunki środowiskowe”. Od 10 lat działa na rzecz edukacji w dziedzinie holistycznego podejścia do życia. Wspiera w rozwoju osobistym i zawodowym liderów biznesu na całym świecie. W Sante A. Kowalski Sp. J. odpowiedzialny za budowanie strategii biznesowej.

Carolina Halladin – Business Development Director w Sante A.Kowalski Sp. J i Studio Sante Uzdrowisko Miejskie. Z wykształcenia prawnik z ośmioletnim doświadczeniem w kancelariach prawniczych, obsłudze przedsiębiorstw jak również w administracji państwowej w Warszawie oraz krajach UE. Marketing Menadżer oraz PR Menadżer z wieloletnim doświadczeniem na arenie ogólnopolskiej.

Artur Świerżewski – Honorowy członek Fundacji Klubu Szefów Kuchni, którego misją jest propagowanie zdrowego stylu życia oraz inspirowanie do wprowadzenia zdrowych nawyków. Artur Świerżewski patrzy na człowieka w sposób holistyczny – na jego ciało i duszę. Kładzie on nacisk na oczyszczanie i alkalizację organizmu oraz korzyści wynikające ze spożywania produktów nieprzetwarzanych. Dla niego oczyszczanie na poziomie komórkowym jest kluczem do życia pełnego energii oraz równowagi psychofizycznej.

Liza Taste – prowadząca program podróżniczo kulinarny „Taste of Traveling” emitowany w National Geographic. Prezenterka telewizyjna, dziennikarka oraz podróżniczka kulinarna, pasjonatka mody. Jako pierwsza w Polsce łączy świat mody oraz kuchni w jedną całość. Tworzy stylizację inspirując się kolorystyka potraw. Moda oraz świat kuchni to dla niej dwie największe pasje, dwa bogate w smaki oraz kolory świata, które łączy ze sobą na różnych płaszczyznach.

Firma Sante, tworząc produkty, podąża za najnowszymi odkryciami naukowymi i wytycza nowe trendy żywieniowe. Produkty Sante odznaczają się wysoką bioenergią, dzięki czemu podwyższają potencjał energetyczny człowieka. Sante dobiera surowce najwyższej jakości ze sprawdzonych źródeł, a także rezygnuje ze sztucznych dodatków ulepszających smak, teksturę czy przedłużających trwałość produktów, ale obniżających biowitalność produktów. Sante kontroluje poziom biowitalności surowców i gotowych wyrobów trzema niezależnymi metodami. To milowy krok w stronę nowej jakości żywności na miarę XXI wieku!

Biofotony – nowa jakość żywności

Firma Sante, wprowadzając innowacje produktowe, opiera się na najnowszych osiągnięciach biofizyki, wedle których światło jako fala elektromagnetyczna i zarazem strumień fotonów ma ogromny wpływ na jakość żywności, a przez to na organizm człowieka. Z badań profesora biofizyki Fritza Albeta Poppa wynika, że na jakość pokarmu wpływa zmagazynowana w nim ilość światła w postaci fotonów oraz stopień ich synchronizacji. To biofotony odpowiadają za przebieg  kilku miliardów reakcji chemicznych zachodzących w organizmie człowieka. Według Erwina Schrödingera (1887-1961), laureata Nagrody Nobla, w żywieniu chodzi o „przekazanie organizmom energetycznego porządku ze środowiska”. Pokarm jest informacją, a jego jakość objawia się w zdolności do usuwania z organizmu entropii (nieporządku) i wprowadzaniu negentropii (porządku). Idealny pokarm działa przede wszystkim jako transformator brakujących częstotliwości elektromagnetycznych. Z danych eksperymentalnych wynika, że wszelkie składniki  nienaturalne zakłócają pole biofotonów, desynchronizując je i obniżając zdolność do wprowadzania porządku w organizmie. Z tego powodu firma Sante świadomie dobiera surowce o potwierdzonej podym kątem jakości, a także rezygnuje ze sztucznych składników. Wizytówką Sante są produkty stworzone w 100% ze składników pochodzenia, będących źródłem korzystnych częstotliwości.

Biowitalność a jakość żywności

Jakość pokarmów znajduje również odzwierciedlenie w emitowanej przez nie bioenergii, którą można zmierzyć, stosując międzynarodową skalę André Bovisa. Pokarm, którego biowitalność wynosi więcej niż 6500 Bv (jednostek Bovisa), oddziałuje korzystnie na człowieka. Najwyższą biowitalność mają dziko żyjące rośliny o długim okresie wegetacji, czyli warzywa, owoce, zboża i orzechy – podstawowe surowce stosowane przez Sante. Podwyższają one potencjał energetyczny człowieka oraz zdolność do radzenia sobie z pokarmem o niskiej biowitalności. Z danych eksperymentalnych wynika, że wszelkie składniki nienaturalne zakłócają te korzystne właściwości żywności. To powód, dla którego firma Sante stosuje aromaty naturalne, choć są znacznie droższe niż syntetyczne. Zastosowanie aromatów naturalnych zamiast syntetycznych pozwoliło podnieś biowitalność produktów Sante o ok. 900 Bv. Sante rezygnuje także z innych sztucznych dodatków: ulepszających smak, teksturę czy przedłużających trwałość produktów. Sante to jedyna firma w Polsce, która stosuje podczas produkcji Wodę Ożywioną. To woda poddana technice granderyzacji, która przywraca jej naturalne właściwości regenerujące i podwyższa biowitalność produktów. Produkty wytworzone na bazie Wody Ożywionej są smaczniejsze i zachowują naturalnie dłużej świeżość. Woda Ożywiona jest także dostępna bezpłatnie do picie dla klientów Studio Sante Uzdrowiska Miejskiego.

Biowitalność pod kontrolą

Sante stosuje rygorystyczny system kontroli jakości, zgodny z Globalną Normą dotyczącą Bezpieczeństwa Żywności z najwyższym poziomem zatwierdzenia zgodności. Dodatkowo jako jedyny producent żywności w Polsce kontroluje również poziom biowitalności zarówno surowców, jak i gotowych produktów trzema niezależnymi metodami. Wyniki badań potwierdzają, że produkty firmy Sante odznaczają się wysoką biowitalności (ok. 8000 Bv), czyli znacznie więcej niż stanowi graniczna wartość 6500 Bv, od której zaczyna się pozytywne działanie energetyczne na organizm człowieka. Studio Sante Uzdrowisko Miejskie –  SPA & Wellness z Wodą Ożywioną – to miejsce o bardzo wysokiej energetyce, podnoszącej biowitalność osób w nim przebywających. Poziom bioenergii wszystkich saun, basenów i wypoczywalni jest regularnie mierzony i wynosi (w zależności od miejsca) od 7100 do 9800 Bv (w skali do 10 000). Wysokie parametry energetyczne w Studio Sante są efektem przemyślanego projektu prozdrowotnego, uwzględniającego konieczność ochrony Gości przed niekorzystnym promieniowaniem geopatycznym oraz dobór terapii i zabiegów podwyższających bioenergię.

Najnowsza wiedza od Sante

Ważnym elementem działalności Sante jest edukacja prozdrowotna i upowszechnianie wiedzy o zdrowym życiu i odżywianiu. „Odkryj zdrowie w jedzeniu” to najnowszy projekt edukacyjny firmy Sante – obszerna, bardzo ciekawa i zmieniająca świadomość publikacja popularnonaukowa prezentująca najnowszą wiedzę na temat żywienia i żywności. Przeczytasz w niej m.in. o roli biofotonów zmagazynowanych w pokarmie i ich wpływie na jakość żywności, o różnicach między naturalnymi i syntetycznymi witaminami, oraz o tym, jak radykalnie poprawić stan zdrowia poprzez dietę. To wiedza w pełni wiarygodna i udokumentowana  – w artykułach o wpływie diety na zdrowie przedstawiamy odwołania do badań prowadzonych w prestiżowych instytutach badawczych przez najwybitniejszych naukowców, w tym laureatów Nagrody Nobla, a dla osób bardziej zainteresowanych podajemy bibliografię. W drugiej części publikacji prezentujemy topowe produkty Sante oraz Studio Sante Uzdrowisko Miejskie, nowoczesne Spa& Wellness, a zarazem centrum edukacji prozdrowotnej Sante.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z eventu, a także do obejrzenia strefy basenów i saun Studia Sante nagrodzonego przez magazyn Eden w kategorii Najlepsze Day SPA w Polsce.

https://www.youtube.com/watch?v=LeflIs1Q1RU

[Best_Wordpress_Gallery id=”163″ gal_title=”20170130020000″]

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze