-3.9 C
Warszawa
sobota 2 grudnia • 2023
Strona głównaFILMKOMEDIATwórcy i goście na uroczystej premierze komedii, która zawojowała social media ...

Twórcy i goście na uroczystej premierze komedii, która zawojowała social media „Mayday”

„Petarda!”, „Najlepsza polska komedia ostatnich lat”, „Woronowicz pozamiatał”, „Mega mega megaaaaa!!!!”

 

Było prześmiesznie. Zarówno na pokazach przedpremierowych, po których widzowie pisali m.in. że dawno nie słyszeli, żeby cała sala kinowa tak zgodnie się śmiała, jak i na uroczystej premierze prawdopodobnie najzabawniejszej komedii 2020 roku. We wtorek 7 stycznia w warszawskim kinie Cinema City Sadyba na czerwonym dywanie stanęli twórcy niemoralnej komedii „Mayday”, której fragment z Adamem Woronowiczem tłukącym Piotra Adamczyka od dwóch tygodni podbija polski Internet (rekordowe 4,2 mln wyświetleń, 31 tys. reakcji i 11 tys. udostępnień!). Na uroczysty pokaz przybyli m.in. odpowiedzialny za sukces „Planety Singli” reżyser Sam Akina, producent Wojtek Pałys, scenarzystka Jules Jones oraz aktorzy: Adam Woronowicz, Weronika Książkiewicz, Ewa Kasprzyk, Andrzej Grabowski, Tomasz Oświeciński, Krzysztof Czeczot, Bartosz Porczyk, Sandra Herbich-Staniszewska, Angelika Kurowska i lider zespołu Weekend Radek Liszewski. Na ściance stanęli prócz nich m.in. Zygmunt Chajzer, Izabela Trojanowska, Aleksandra Adamska, Kinga Burzyńska, Liliana Głąbczyńska, Paulina Koziejowska, Andrzej Młynarczyk, Magdalena Antosiewicz i Helena Deeds.

 

„Mayday”, zdaniem widzów pokazów przedpremierowych:

 

„Petarda! Ten film to po prostu odjazd! Cała sala kinowa śmiała się do rozpuku, co się wszyscy na chwile uspokoili to znowu Adamczyk i Woronowicz dawali czadu :)”

 

„Prze-genialny talent komediowy Woronowicza”

 

„Świetna ekranizacja, duża dawka humoru, świetnie odegrane sceny… polecam!!!”

 

„Zdecydowanie najlepsza polska komedia ostatnich kilkunastu lat”

 

„Brawo. Mimo iż mamy początek roku to śmiało mogę powiedzieć że raczej będzie to komedia roku oraz jeden z lepszych filmów w ogóle 9/10″

 

„W ciągu ostatnich lat najlepsza polska komedia”

 

„Superkomedia”

 

„Adamczyk i Woronowicz duet doskonały”

 

„Woronowicz jak zwykle pozamiatał”

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze