21.1 C
Warszawa
czwartek 18 lipca • 2024
Strona głównaFILMDRAMAT • OBYCZAJOWYTajemnice Joan w reżyserii Trevora Nunna trafi do polskich kin 14 czerwca...

Tajemnice Joan w reżyserii Trevora Nunna trafi do polskich kin 14 czerwca 2019 roku

„Tajemnice Joan” to adaptacja opartego na faktach bestsellera Jennie Rooney o najbardziej zaskakującym szpiegu w historii Wielkiej Brytanii. W tej roli niezrównana Judi Dench. Film trafi do polskich kin 14 czerwca 2019 roku.

Rok 2000, przedmieścia Londynu. Spokojne życie starszej pani, Joan Stanley, przyjmuje nieoczekiwany obrót, kiedy zostaje aresztowana przez MI5 i oskarżona o szpiegostwo na rzecz komunistycznej Rosji. Rok 1938. Młoda Joan (Sophie Cookson) studiuje fizykę w Cambridge. Nieśmiała i łatwowierna dziewczyna szybko daje się uwieść uroczemu i tajemniczemu Leo (Tom Hughes), który wkrótce staje się jej przewodnikiem po obcym, ale intrygującym świecie ideologii komunistycznej.

Zobacz również: Kapitan Roberta Schwenkte w kinach już w marcu 2019 roku

„Tajemnice Joan” – zobacz zwiastun filmu:

Romantyczna idylla trwa aż do momentu wybuchu II wojny światowej. Joan pracuje w ośrodku badań nad bombą atomową, gdy Leo prosi ją o przekazanie Rosjanom ściśle tajnych akt. Joan dowiaduje się, że jest tylko narzędziem w rękach ukochanego i sama musi wybrać pomiędzy miłością i zdradą swojego kraju a bliskimi i ich ocaleniem.

Tajemnice Joan
Fot. plakat filmu „Tajemnice Joan”

Zobacz więcej w kategorii: Film obyczajowy/dramat

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze