-3.9 C
Warszawa
sobota 2 grudnia • 2023
Strona głównaGRYDying Light świętuje 4. urodziny

Dying Light świętuje 4. urodziny

Dying Light trafił na rynek w 2015 roku i dziś może pochwalić się prawie 16 milionami unikalnych graczy. Produkcja FPP, łącząca elementy tytułów action-adventure i survival horroru, świętuje 4-te urodziny.

Gracze wezmą udział w wyjątkowym evencie w grze, podczas którego otrzymają podwójną ilość punktów doświadczenia oraz zgarną szereg prezentów jak skórka dla Buggy’ego z gry Rocket League. „Ostatnie cztery lata wyniosły na zupełnie inny poziom zarówno markę Dying Light jak i całą firmę, bo deweloperskie i wydawnicze oddziały rozrosły się o ludzi, których pasja jest odzwierciedlona w naszych grach. Te utalentowane zespoły oraz oddana społeczność, to duża część DNA Techlandu. I coś, co inspiruje nas do rozwijania marki przez taki długi okres czasu” – mówi Paweł Marchewka, CEO Techlandu.

Zobacz również: Dying Light świętuje 3-cie urodziny

Dying Light wspierany jest nieprzerwanie od momentu premiery. Gra otrzymała m.in. dodatek The Following, z zupełnie nową mapą i nowymi mechanikami rozgrywki, serię rozszerzeń, paczek DLC i regularnych zrzutów zawartości oraz program „10-in-12″ z dwunastoma darmowymi dodatkami, wśród których był nowy tryb multiplayer Prison Heist. Ponadto w grze wciąż są organizowane eventy online. „To podejście przekłada się na sprzedaż, która nie tylko oparła się spadkom, ale wręcz znacząco wzrosła względem poprzedniego roku, co nie jest codziennością na rynku. Nasze podejście, polegające na ciągłym zaangażowaniu społeczności i tworzeniu kolejnych iteracji gry na podstawie opinii jej najbardziej zagorzałych członków, nie tylko cieszy obecnych fanów, ale również przyciąga nowych” – dodaje Marchewka.

Dying Light świętuje 4. urodziny:

Zobacz więcej w kategorii: Gry

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze