21.3 C
Warszawa
piątek 14 czerwca • 2024
Strona głównaGRYBeat Cop: Console Edition ukaże się na konsole Nintendo Switch, PlayStation 4...

Beat Cop: Console Edition ukaże się na konsole Nintendo Switch, PlayStation 4 oraz Xbox One już 5 marca!

11 bit studios ogłosiło, że przygodowa gra o gliniarzu z Brooklynu, autorstwa weteranów polskiego gamedevu, czyli ekipy Pixel Crow, wydawana przez 11 bit studios, ukaże się już 5 marca 2019 roku na konsole Nintendo Switch, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Historia o detektywie Jacku Kellym, zdegradowanym do roli krawężnika patrolującego rewir w Brooklynie, będzie dostępna za jedyne 14.99 USD (lub Euro, lub równowartość w PLN, lub w pączkach). Jak wiadomo, stróże prawa nie mają lekko. To robota dla twardzieli. Takich jak Jack Kelly właśnie. Wrobiony w morderstwo, na czas wyjaśnienia sprawy został zdegradowany do roli patrolującego ulice Brooklyna krawężnika, gdzie musi radzić sobie z mafiosami, gangsterami, drobnymi rozrabiakami, pomagać lokalnej społeczności – w sumie odwalać robotę dobrego dzielnicowego, albo czasem zainkasować drobną, niewidoczną dla przełożonych premię / łapóweczkę (nieistotne skreślić).

Zobacz również: Beat Cop – przygodówka autorstwa Pixel Crow, wydana przez 11 bit studios – od teraz jest na telefony z Androidem!

Beat Cop: Console Edition to w skrócie przygodówka z nieliniową fabułą, licznymi zakończeniami w pixel-artowej oprawie i rozgrywce typu point’n’click, najczystsza esencja seriali gliniarskich z lat 80., ostry humor i pączki. Dużo pączków. Za stworzenie gry odpowiada ekipa Pixel Crow, założona przez jednego z ojców polskiego gamedevu Macieja Miąsika, za port na konsole odpowiada ekipa słodkich misiaków Crunching Koalas, a za proces wydawniczy 11 bit studios.

Zobacz jak prezentuje się gra Beat Cop w wersji konsolowej:

Zobacz więcej w kategorii: Gry

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze