21.3 C
Warszawa
piątek 14 czerwca • 2024
Strona głównaMODASPORTOWE STYLIZACJE GWIAZD. CO NOSZĄ I JAKIE SĄ NAJNOWSZE TRENDY?

SPORTOWE STYLIZACJE GWIAZD. CO NOSZĄ I JAKIE SĄ NAJNOWSZE TRENDY?

Żegnajcie na zawsze bawełniane koszulki o nieokreślonym kolorze! To już przeżytek, podobnie jak myślenie o aktywności fizycznej wyłącznie w kategorii spalania tkanki tłuszczowej. Dziś trening jest stylem życia, którego demonstracją jest ubiór i akcesoria. Co jest popularne i co w ubraniach sportowych lubią gwiazdy?

– Jeżeli chodzi o trendy, takie typowo modowe, to należy zwracać uwagę na kolory, które w danym sezonie mają szansę być modne. Powinny one współgrać z tym co nosimy na co dzień – mówi newsrm.tv Maria Kmita, PR Manager w Under Armour Polska.

Odzież sportowa to także rozwiązania, które ułatwiają aktywność fizyczną. Tu liczy się także wygoda i funkcjonalność. Czego najlepiej szukać na metkach. – Należy zwracać uwagę czy rzeczy są oddychające, czy odprowadzają wilgoć na zewnątrz. Powinny być antybakteryjne i dobrze dopasowane. Bardzo istotne są także płaskie szwy, które nie obcierają – wyjaśnia Maria Kmita.

Modę sportową możemy coraz częściej zobaczyć nie tylko na siłowniach ale też na ulicy. Bardzo popularne jest łączenie stylu sportowego z bardziej eleganckimi elementami. Doceniają to także gwiazdy.

– Ja jestem tą osobą, która prezentuje bardziej sportowy styl ubierania. Mam bardzo dużo takich bluz, spodni dresowych, czy koszulek – mówi Jarosław Jakimowicz, aktor – Mam na dzień dzisiejszy trzy zestawy sportowych strojów do ćwiczeń. Jeden jest niebieski cały, drugi cały szary, a trzeci cały czarny. Taki sobie patent wymyśliłem i to są kolory, które dominują. Polska jest takim krajem, gdzie nosi się bardziej stonowane rzeczy. Przez cztery lata mieszkałem w Barcelonie, wtedy zauważyłem jak mi się szafa zmieniła. To trochę środowisko, otoczenie, które jest wokół nas determinuje pewnie kolory, w które się ubieramy. Ten kolor, który mówiłem niebieski nie jest też smutny. Jest on ciekawy, dość agresywny. Ten szary ma ozdobienia jasnopomarańczowe. To nie jest też tak wcale smutno – dodaje Jarosław Jakimowicz.

– Nie raz zakładam leginsy, które mogę założyć na trening do białej koszuli i szpilek. To wygląda seksi ma też tego pazura sportowego, wiec to jest bardzo fajny pomysł – mówi Sylwia Nowak, modelka.

(źródło: Newsrm.tv)

Zobacz również

SKOMENTUJ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Artykuły

Komentarze