Wydawca Deep Silver i studio 4A Games ogłaszają detale kolekcjonerskiego wydania Metro Exodus. Zestaw można zamówić na www.metrothegame.com.

Pozostałe edycje gry, którą na rodzimy rynek wprowadzi Wydawnictwo Techland, dostępne są już w przedpremierowej sprzedaży w sklepach na terenie całej Polski. W skład Spartan Collector’s Edition wchodzą:

Wysokiej jakości figurka Artema – szczegółowa, ręcznie malowana, 10.5 cala wysokości, ukazująca scenę ze zwiastuna zapowiadającego Metro Exodus i bohatera walczącego z mutantem. Każda figurka posiada indywidualny numer

Spartańskie nieśmiertelniki – replika nieśmiertelników noszonych przez Artema w grze
„Wspomnienia Artema”, kolekcja pocztówek – największym skarbem bohatera są widokówki ukazujące świat sprzed nuklearnej wojny. Fani Matro rozpoznają kolekcję Artema, którą zebrał z otrzymanych na szlaku swej podróży pocztówek. Każda z nich zawiera wiadomość od jego najbliższych przyjaciół i kompanów

Naszywki Zakonu Spartan

Zobacz również: Beholder 2 – permanentna inwigilacja rozpocznie się w tym roku

Całość zapakowano w pudełko stylizowane na puszkę. Edycja kolekcjonerska może zostać nabyta jako samodzielny produkt (w cenie 149,99 euro) lub w zestawie z Limitowaną Edycją Aurora (244,99 euro). Ilość kolekcjonerskich edycji Metro Exodus jest ściśle ograniczona.

Zobacz zwiastun wydania kolekcjonerskiego:

Ponadto w przedsprzedaży w Polsce dostępne są już wszystkie pozostałe edycje gry. Podstawową wersję wyceniono na 219,90 PLN na PC oraz 269,90 PLN na PlayStation 4 i Xbox One. Aurora Edycja Limitowana zawiera grę, przepustkę sezonową, tłoczony steelbook, metalowe pudełko inspirowane lokomotywą Aurora z gry, drukowane plakat i artbook. Każda z platform posiada również indywidualny dodatek: cyfrową ścieżkę dźwiękową (PC), grę Metro 2033 Redux (Xbox One), dynamiczny motyw dla konsoli (PlayStation 4). Aurora Edycja Limitowana dostępna jest za 359,90 PLN na PC oraz 399,90 PLN na konsolach.

Metro Exodus ukaże się na rynku 22 lutego 2019 roku.

Zobacz więcej w kategorii: Gry

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Ultra Off-Road 2019: Alaska wkrótce na Nintendo Switch

Już 25 października br. na Nintendo Switch wydany